Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha tegnap beleesett a nagy...

Ha tegnap beleesett a nagy flakon olajba egy darabka darált hús, az ma büdös lenne? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Szerencsétlen eset, nem tettem vissza az 5 literes teli olaj kupakját, , földön tárolom a gáz mellett és ahogy pakoltam a kotlába a darált húst, elbénáztam és egy kevéske leesett a földre. Akkor felszedtem, de most agyalok, hogy mi van esett bele is? Látni nem látom, de mi van ha annyira picike darabka hullott bele? Most azzal főzök, semmi szag nincs. Vélemény? Vagy dobjak ki mindent? jókor jut eszembe
2020. jan. 8. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt látnád, ha beleesett volna. Meg amikor főzöl vele, amúgy is fel kell hevíteni, szóval nem hiszem, hogy probléma lenne.
2020. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsöt meég annyival kiegészítem, hogy ha netán beleesett volna egy pici hús, azt az olaj konzerválja és nem tud megtomlani, szóval nincs értelme stresszt csinálni, és föleg nincs értelme kidobni bármit is.
2020. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ebből az a tanulság, hogy felejtsd el az olajat ha nem akarsz idő előtt elpatkolni.

Azzal nem főzünk amivel az autó is megy...

2020. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: az autó nem étolajjal megy (kivéve egyes ütüdütt embereknél, mert az autó ettöl tönkremegy!), és a különbözö fajta étolaj fözésre való már sok ezer éve!
2020. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!