Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Amit december 6. an kaptam...

Amit december 6. an kaptam kinder mikulas csoki az még eheto?

Figyelt kérdés
mar tobb mint egy honapos es mostmar megfogom enni, de ugye nincs baja? ugyan olyan finom lesz? A kinder csokik elegjok , es nem akarom hogy kikelljen dobni vagy ilyesmi...

2020. jan. 10. 20:54
 1/8 anonim válasza:
69%
Hány éves vagy?
2020. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Nehogy megedd!


Meg fogsz halni,ha megeszed!

2020. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Oszkár, a pozsgafa válasza:
100%
Szia! Szerintem nézd meg a szavattossági idejét, a csomagolására van ráírva. Amúgy még nyugodtan megeheted, az ilyem csokik több mint egy évig szoktak jók lenni.
2020. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az még nyáron is jó lesz.
2020. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy?! Szavatossági időről még nem hallottál? ("Minőségét megőrzi: lásd a...") vagy ("Fogyasztható nap/hónap/év: lásd a...") valamelyik formátumban ezt az élelmiszeriparban és édesiparban is minden gyártó köteles feltűntetni a csomagoláson! Természetesen nem akkor gyártották, amikor Te megkaptad, hanem akkor akár már több hónapja is a boltban lehetett, ki tudja, de amúgy a csokinak általában 1 év a szavatossági ideje! Én édesiparban dolgozom, és kekszes csoki a szakterület, nálunk a gyártástól számítva napra pontosan 1 év a szavatossági idő!
2020. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az oke de ha decemberbe ota nalam van es en csak aprilisba eszem meg lehet mar kiszarad vagy hasonlo es nem olyan lesz az ize mint mondjuk decemberbe
2020. jan. 11. 10:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kukacos nyugodtan
2020. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
89%

Szerintem bele fogsz halni.

Ui: még nyáron is jó lesz! :D

2020. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!