Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legeslegerősebb...

EperLazac kérdése:

Melyik a legeslegerősebb chips ami létezik és amit lehet kapni Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Érdeklődnék, melyik számotokra a legpokolibb, legcsípősebb chips amit eddig kóstoltatok. Wasabisat ne írjatok mert az kivételesen utálom. :D. Ami tényleg mintha marná a nyelvet, annyira csíp. Ja és azt is áruljátok el, hol lehet kapni melyik boltban PL:Tesco,Spar Auchan?

2020. jan. 20. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Én eddig a legerősebb amit kóstoltam és imádom is, az a Lay's cheese&jalapeno, viszont ez sem annyira csípős hogy marja a nyelved csak úgy kellemes. Az Auchanben még nem láttam de a Tesco és Spar is árulja.
2020. jan. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nincs ilyen. Én legalábbis elég sokat kóstoltam már, de egyiktől sem estem hanyatt soha. Jó, mondjuk nálam a csilipaprika az habanerónál kezdődik nagyjából, ami alatta van, az inkább a vicc kategória. Épp a napokban megy a tévében az egyik gyorsétteremlánc reklámja, hogy Magyarország legcsípősebb hamburgere, jalapeñóval. Hát, ezen is jókat röhögök mindig, amikor meglátom, mert a jalapeño az ismertebb csilifajták között a leggyengébbek közé tartozik.
2020. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Wasabis még az orromba is érzem


Lehet kapni salsa szószt van citrom narancs és piros kupakos,a piros kupakos a legerősebb

2020. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
56%
Szerintem sincs ilyen. Régebben talán volt, de mostanában én nem láttam.
2020. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor olyat ami enyhén csípős, szóval lehet valamennyire érezni :D.
2020. jan. 20. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt kóstold meg:

(bár itthon nem kapni)


[link]

2020. okt. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok. Azóta azért találkoztam normális, valóban csípős chipsszel. Igaz, ez mezei boltokban nem kapható, csak rendelni lehet:


[link]

2020. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!