Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen snacket vagy sütiket...

Milyen snacket vagy sütiket vegyek péntek estére?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kicsit fura lehet a kérdés, de eddig szombaton szoktam venni ilyen csipsz vagy süti féléket estére, hogy videó nézegetés közben megeszem őket, de most úgy gondoltam, hogy péntekre rakom át. Eddig a szokásos csipszeket szoktam venni, mellé 2 db energiaital és pár üdítő. De ma újítani szeretnék, makaront beterveztem, de kéne még pár ötlet. Ti miket szoktatok nassolni? Ja meg üdítő ötlet is kéne, energiaitalt meguntam, nagyobb rostos italt meg nehéz cipelni. Így kicsikre gondoltam. Milyen snackeket szoktatok venni meg milyen italokat?

2020. jan. 24. 03:45
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nachos sajtos mártogatóssal, fornetti, sajtos roló
2020. jan. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nálam a chips (chio paprikás) az alap, ez mellé szoktam venni sajtos rolót, és sima, vagy házi krémest, mert az nem telit el annyira, és még tudok nassolni mellette :) Az üdítő az meg "szigorúan" csak tonic citromkarikával. Oda szoktam még dobni egy milkát, és még valamilyen túrós sütit, általában rétest.
2020. jan. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Sósnak ajánlanék Mexicornt, Bake Rollst. Édesnek zabfalatok, vagy vannak azok a vaníliával vagy mogyorókrémmel töltött rolettik/ostyák, az eszméletlen finom.


Én nem nagyon iszom energiaitalon kívül cukros üdítőket, talán a gyömbér (Kinley/Canada Dry) a kedvencem. Vagy vegyél egy Monstert, abból elég sok íz van. :D

2020. jan. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a Lays Green Onion a kedvenc csipszem, illetve a Cheetos Pizzerini :D Altalaban a “szabaly” az, hogy vagy csak sosat, vagy csak edeset veszek, nem tudom oket egyszerre enni, illetve szensavas uditot csak sos nasikhoz tudok inni. Ha edeset akarok, akkor a Spar Budget vegyes puszedlit szoktam venni, amugy sosem merek ilyen budget cuccokat venni, de egyszer amikor iszonyatosan valami edeset kivantam, akkor meglattam, hogy 500 gr es csak 600 ft korul van, es SOK edeset akartam enni, ugyhogy tettem vele egy probat, szerintem finom :D

Ha nem akarsz nagy uditot cipelni, vegyel 1-2 cidert, igaz alkoholos, de en sosem erzem meg, neha veszek en is max ket uveggel.

2020. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(sparos puszedli ugyanaz, mint az urbán)
2020. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam a mogyorós chips + gumicukor kombó a nyerő, hétvégén este valami ciderrel.

Jó még a nachos, vagy sütünk pogit. :D

2020. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Zold Monster az alap hetvegente :D imadom az izet.


Mai napra lesz chips, pombär ketchupos

M&m sos karamellas

Meg pizzat rendelunk vacsira. A mai nap ilyen kaloria bomba lesz.


Szombaton meg nem tudom mi lesz, anya fankot fog sutni.

Hetkozben semmi nasit nem szoktam enni, igy penteken szombaton elengedem magam.

2020. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Party snack (Chionak van), ropi, perec, sajtos tallér, popcorn
2020. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!