Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pomelo. A pomelo kevésbé...

Pomelo. A pomelo kevésbé lédús mint egy grépfrút vagy narancs, inkább amolyan szikkadt a belseje?

Figyelt kérdés
Vettünk hat pomelót, ebből hármat már elfogyasztottunk, azt tapasztaltuk hogy szikkadtabbak például egy narancsot képest, de nem tudjuk hogy ez normális vagy csak már régen volt leszedve?!

2020. jan. 25. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Már rég leszedték és régóta kinnt van a pulton, nem vette meg senki. Ezért szikkadt.
2020. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Férjem szereti, én nem, évek óta eszi, mindig kóstoltatja velem. :) Azért nem ízlik, mert nincs leve, és nekem nagyon édes is. Normális amit írsz, a pomelo ilyen. :)
2020. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normalis. Talan a legszarazabb citrus fele, de mi az asszonnyal imadjuk, heti 3at biztos megeszunk
2020. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. jan. 25. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

" Talan a legszarazabb citrus fele"


vannak olyan citrusok, amik nem is ehetőek, mert olyan szárazak.

2020. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne haragudj, de hol vetted? Gondolom akciós volt, és azért vettetek 6-ot?

Én imádom a pomelot, nem tudom hogy eszitek, én le szoktam szedni teljesen szedni mindent a húsáról, mert a fehér rész kicsit kesernyés ízt ad, de önmagában nagyon finom, valóban nem olyan lédús, mint pl. egy narancs, inkább ropogósabb, így leírásra szerintem nincs semmi baj a pomeloval, amit vásároltatok, ilyennek kell lennie.

2020. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egy Lidlben voltak vásárolva, fogalmam sincs, hogy máskor mennyibe szokott kerülni.


Ahogy egy hozzászóló is írta, nekem is az lett a benyomásom - túl édes. Régebben a narancslevet is kedveltem, de pár éve azt vettem észre, hogy az is olyan túl édes és azóta azt sem iszom. (A frissen facsartra gondolok.) Pedig régebben szinte citrusokon éltem, rengeteg narancs, grapefruit, citrom fogyott nálam.

A grapefruittal kapcsolatban pedig sajnos azt vettem észre, hogy attól megfájdulnak a veséim, így azt hanyagolnom kell.

Í. j.

2020. jan. 26. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!