Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Péksüti helyett, és szendvicse...

Péksüti helyett, és szendvicsen kívül reggelire mit ajánlott enni?

Figyelt kérdés

Szeretnek visszavenni a finomitott cukrokból, szénhidrátból. Arra gondoltam hogy reggelire ehetnék-e tükörtojást/főtt tojást, baconnal, vagy paradicsommal, és újhagymával? Ez így mennyire egészségtelen?

A szendvicseket nem szeretem, így azt csak ilyen talán ha nincs más, illetve a zabkását se szeretem.

Szóval mit ajánlotok reggelire, aminek a teltségérzete kitart sokáig?


2020. febr. 3. 16:27
 1/4 anonim válasza:
100%
A tojás egészséges, egyed nyugodtan.
2020. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
par bacon nem egeszsegtelen, a cukor rosszabb mint a zsir, siman belefer. fott tojas, uborka melle mehetnek felvagottak, sima reggelinek valok de ha egy egeszsegesebb kenyerre v kenyerhelyettesitore valtasz az se rossz. onletteket, frittatakat csinahatsz mindenfele valtozatban, vagy banan es zab alapu muffint (se cukir se liszt nem kell bele, fejbol receptet nem tudok de van par ilyen “nasi”) par napra elore lehet sutni
2020. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Főtt tojás+nyers spenót


Ricecake kenyér helyett


Omlett mikróban (így nincs benne olaj)


Smoothie


Zsírszegény túró + gyümölcsök

2020. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2020. febr. 7. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!