Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Voltál már ebédre hivatalos...

Voltál már ebédre hivatalos olyan helyre, ahol a higiéniás állapotok vállalhatatlanok voltak?

Figyelt kérdés
Hogy bírtál ott enni?
2020. febr. 6. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem voltam.

Ahol olyanok a körülmények, azok nem szoktak ebédmeghívásokat tenni.

2020. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

1-es vagyok

De játsszunk el a gondolattal, hogy meghívnak egy ilyen helyre! Nyilván valamilyen formában visszautasítom.

Nem vagyok válogatós, nem vagyok kényes, de beteg sem szeretnék lenni.

2020. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Voltam. A volt anyósomnál. Minden ragadt a kosztól, úgyhogy nem ettem semmit. Még pisilni se mertem elmenni.

Azt mondtam, hogy fáj a gyomrom.

2020. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Alighanem ők maguk nem érzik problémásnak a körülményeket, hiszen akkor tennének ellene
2020. febr. 6. 17:41
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
ja helyben derult ki. nem normalisan elmosott tanyerok. nem gondoltuk h igenytelenek, retek konyha. jeleztem sajnos epp nem vagyok ehes,mivel nem feltetlen vacsora buli volt nem volt gond. de nagy csalodas volt, hogy hogy tudnak igy elni ilyen emberek
2020. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3-as, köszönöm. Ez jó ötlet. Én is erre fogok hivatkozni
2020. febr. 6. 17:42
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Mindennap olyan helyen eszek. Úgy hívják, hogy a konyhám.
2020. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
63%
igen voltam hát nem ettem meg mondtam fáj a hasam nem vagyok éhes csak egy kvét ittam csak gondoltam attól nem lehet bajom
2020. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Az összes rokonom enyhén szólva hadilábon áll a takarítással, szóval sajnos bőven van tapasztalatom. Legutóbb csak csomagolt ételt ettem (családi kocsmában) és nem nyúltam semmilyen evőeszközhöz. Lehet, hogy az ottaniak bélflórája és immunrendszere hozzá van szokva az állapotokhoz, de az enyém nincs. Nem vagyok az a fajta, aki kihipózza a Domestost is, de azért a konyhában legyen már tisztaság.
2020. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Volt, amikor felajánlottam, hogy segítek mosogatni (ebéd előtt is tele volt a mosogató) és feltűnés nélkül mosogattam magamnak pár dolgot, ami csak "részeredmény", de azért javított a hangulatomon.
2020. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!