Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti hogyan oldjátok meg a napi...

Ti hogyan oldjátok meg a napi kajálást? 21/F

Figyelt kérdés

Az ebédre gondolok inkább. Tudtok főzni? Melóhelyen kaptok ebédet? Ingyen? Eljártok étterembe? Vagy hogy?


Nekem most szerencsém van mert olyan a meló ahol kapok de itt se sokáig leszek szóval valahogy meg kell majd oldanom..



2020. febr. 25. 12:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Tudok főzni. Nem kapok a munkahelyen ebedet. Pláne nem ingyen. Nem járók étterembe. Viszek magammal. Elég sokan képesek ezt megoldani....
2020. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Tudok főzni általában főzök is és azt eszem/viszem.

Néha rendelek csak ha már unom és ennék mást.

Ha egyedül vagy sok menüs hely van és egy személyre a rendeles jobban megeri. (Én így tapasztaltam de most két főre főzök.)

2020. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Főzök is, illetve menüt eszek a munkahelyemen.

Ha nem lenne család, valószínűleg hétköznap nem főznék, inkább menüznék, jobban járnék.

2020. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

nálunk van önkiszolgáló étterem.

A hét elején általában hozom a sz-v-i maradékot - a többi napokon az étteremben eszem.

2020. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudok is főzni, meg rendelni is szoktam.
2020. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Főzök, viszem .
2020. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Főzök és viszem vagy ha nincs energiám főzni, akkor este rendelek valamit és az egyik fele vacsora a másik fele ebéd.
2020. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig 2-3 napra főzök előre. Irodai munkám van és előre megírt étrendem szóval így egyszerű a dolgom. Kidobozolom az ételemet és reggel belerakom egy hűtőtáskába. Mikor beérek megy be a hűtőbe aztán szünetekben megmikrózom. Este pedig ugyanúgy mikrózom az előre elkészített ételemet.
2020. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Hét elején általában hozok kaját otthonról, ami maradt.

Többi napon ha van kedvem főzni, akkor hozok otthonról kaját, ha nincs kedvem főzni, akkor kiugrok egy étterembe és hozok onnan.

Párom ételfutártól rendeli.

2020. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Szendvicset viszek, aztán otthon kajálok. Igen, én szoktam főzni, ha kevés időm van, akkor csak valami rántott dolgot csinálok krumplival (fagyasztóból kivéve 20 perc alatt minden megvan), ha több, akkor valami tartalmasabbat (bár én még sulis vagyok, nem tudom, így számít-e)
2020. márc. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!