Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy illik morzsálos ételt enni?

Hogy illik morzsálos ételt enni?

Figyelt kérdés

A suliban van mikor veszek tosztot vagy meleg szendvicset. Hiába van ott előttem az a paprír,amire tudnék morzsálni,mindig tiszta morzsás leszek. Vagy ha kekszet eszek vagy bármit


Hogy lehet ezt szépen megoldani?


2020. febr. 29. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami morzsázik, az morzsázik, nincs mese!

Pl. a leveles tésztából készült pékáruk viszik a prímet, ezért én

- vagy nem veszek ilyet

- vagy ha veszek, utána igyekszem eljutni a szemetesig és ott lesöröm magamról a morzsákat.

2020. febr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél fel partedlit. :-D
2020. febr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Porszívó jó ellene.
2020. febr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szoktam, hogy a szalvétát, vagy amit kapok hozzá (esetleg viszek pluszban otthonról), egészen közel tartom közvetlenül a szendvics alá a számhoz, így abba potyog harapásnál a morzsa. Ha van rajta, akkor összegyűröm, és teszek alá másikat. Evés után a szalvétát bedobom a szemetesbe. Ennél szebben kézből enni, ami morzsálódik, nem nagyon lehet megoldani. Vagy lehet kapni ezeket a kisebb eldobható papírtányérokat, azt is alátartom, így nem potyog a ruhámra, padra, vagy ahol épp eszem.
2020. febr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!