Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A sörperecnek ugyan olyan íze...

A sörperecnek ugyan olyan íze van mint a pékségben/moziban vett sós perecnek? Lent link

Figyelt kérdés

[link]

ugyan olyan perec tésztából van mint a hagyományos pékségben kapható perecnek? (mert ez ugyanúgy néz ki sőt még ugyan olyan só is van rajta csak annyi, hogy sok kicsi)



2020. márc. 2. 14:28
 1/3 A kérdező kommentje:
de most az összetevőket összehasonlítottam egy pékségben kaphatóval (ott már vettem többször) és ugyan úgy készül mindkettő...szóval akkor gondolom sok különbség nincs
2020. márc. 2. 14:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahány recept, annyi sörperec. Szerintem csak magyar nyelven olvasható vagy 50 féle sörperec recept. Na ez mind más...
2020. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég hasonló, viszont az állaga más, a sörperecek általában kemények, ropogósak szoktak lenni
2020. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!