Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne kereslet...

Szerintetek lenne kereslet egy jó süteményes blogra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg recept van például egy nosalty-n, de engem speciel zavar, hogy egy tiramisura kidob vagy ezer találatot és válogatnom kell. Én azt tervezem, hogy kipróbált recepteket raknek fel saját képpel és videóval. Valamint egy blog része is lenne különböző sutessel kapcsolatos témákban. Videókkal, képekkel akár több platformon is jelen lehetnék. Szerintetek lenne rá igény? Kovetnetek?

2020. márc. 6. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem
2020. márc. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Lenne rá igény. Van pár blogger, akik elég népszerűek ebben.

Viszont jó képek kellenek és igényes legyen az egész.

Én szoktam blogokról sütni, néhányon visszatérő látogató vagyok

2020. márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg ilyen van. Az meg amúgy, hogy pl a nosalty sok találatot kiad, csak jó, mert legalább össze tudja az ember hasonlítani és ki tudja választani, neki mi a jó. Pl hiába van az eredeti tiramisuban tojas, en nem teszek bele es nekem igy jo.
2020. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Olyan platformon kell csinálni, ami keresett. Őszintén szólva, nekem a bloggerek követése kimarad az instan, nagyon ritka az,hogy ha külön rámegyek a bloggjára. Akkor inkább a youtube csatornáját nézem az adott személynek.

Ha el is kezded, ne hagyd abba egy hónap után, ha esetleg nem jönnének százasával a feliratkozók.

Ha esetleg lesz blog, átküldöd a linket? köszi

2020. márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon sok ilyen van. Régen én is sok blogon olvastam recepteket. Ma már szerintem nem menne annyira sem, mint korábban. Most már (én úgy látom) a legtöbben youtube-on megnézik, ott videó van mindenről.
2020. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.

Igen, videó itt is lenne, én is ugyerzem, hogy a legtöbb embert azokkal lehet megvenni. Rövid, fentről vett videókra gondolok, mint pl. a Tasty videói.

Viszont szerintem hasznos, ha onnan el tud navigálni egy oldalra, ahol össze vannak írva a hozzávalók, elkészítés fázisai, tippek, pár kép, esetleg tapanyagtablazat, stb.

2020. márc. 6. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!