Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha energiaitalt bekeverem...

Ha energiaitalt bekeverem whiskyvel akkor nagyon berúgnék tőle?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, mennyit iszol.
2020. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vagy 3felessel tuti
2020. márc. 12. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírnám :D Nem is vagyok oda a töményért. Így könnyebben berúghatsz, mert lehet, hogy nem veszed észre az energiaital miatt, hogy sok.
2020. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fogsz annyira berúgni 3 felestől, egy átlag ember ennyitől jól érzi magát de berúgni nem fog. Lehet hogy az energiaital miatt egy picit jobban fogod még érezni magadat mint amúgy de nem vészes mennyiség ez. Bár sokkal többet nem innék mert tényleg veszélyes keverni az alkoholt a koffeinnel. Az más kérdés hogy az íze jó lenne-e, nekem elég fura kombónak tűnik.
2020. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont annyira, mintha mással innád. Az alkoholtartalom ugyanannyi.
2020. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A koffein egy nagyon kicsivel erősíti az alkohol hatását, de károsabb is mert a kettő együtt nagyon felviszi a vérnyomást.

Amúgy ha a bekevert whisky-energiaitalból iszol 3 felessel, akkor kb semmit nem fogsz belőle érezni.

2020. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Életem harmadik legkomolyabb berúgása olyan volt, hogy megittam 1,5 üveg pezsgőt energiaitallal keverve, plusz hónapok óta szedtem olyan gyógyszert, amire nem lehet inni. Olyan volt, mintha hallucinálnék. Végigbicikliztem a fél várost, úgy, hogy semmi emlékem nincs róla. Mindezt 18 évesen egy átlagos februári szerda délután 3-kor. Úgyhogy én nem ajánlom az energiaital+alkohol kombót, elég káros mind a kettő külön-külön is.
2020. ápr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, hidd el, nem az energiaital+pezsgő kombótól haluztál, hanem a gyógyszer+alkohol miatt
2020. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!