Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi azaz etel amit minden...

Mi azaz etel amit minden heten eszel legalabb 2x? Es nem zoldseg

Figyelt kérdés
az nem szamit egyoldalu taplalkozasnak? ha valaki minden heten eszik mondjuk 2x virslit, tojast stb...
2020. márc. 15. 12:12
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy ha nem is 2x de 1x minimum minden heten
2020. márc. 15. 12:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyoldalu taplalkozas az, ha csak x dolgot eszel, mast nem. Ha heti ketszer eszel virslit, még mindig marad 5 nap, amikor valami mast eszel, nem?

Nálam a reggeli mindennap kétszersült valamivel, de mivel a feltét igencsak változatos, nem egyoldalú a táplálkozásom.

2020. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ételt eszem hetente 2x.

Az egyoldalú táplálkozás ott kezdődik, ha ételcsoportokat kihagysz az étkezésedből, vagy éppen csak ugyanazt eszed folyamatosan.

2020. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Zabkása :D

Unalmas vagyok és szeretem a rendet így szerettek ebből is rutint csinálni,sajna elhízzok ha nem Figyelek oda.Így egyszerű,mivel már ránézésre tudom hogy kb. hány kalória és hogy mennyi a súlya.Viszont szendvicset is szerettek enni,az lehetne változatos,de jobban szerettem egyszerűen.(paradicsom,saláta,retek,paprika néha tojás)

Plusz szeretem a rántott/párolt zöldségeket.

2020. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem egészen felel meg a kritériumaidnak, de nálam a különbözö zöldségfélék, mivel állati eredetü cuccokat nem eszem allergia miatt.
2020. márc. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!