Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik nagy élelmiszerüzletből...

Melyik nagy élelmiszerüzletből tudok házhoz szállítani, ha csak számlaszámom és készpénzem van, de bankkártyám nincs?

Figyelt kérdés

Tehát van bankszámlám, amin pénz van, így utalni tudok. Plusz készpénzzel fizetni szintén. De bankkártyám nincs.

Néztem már pár oldalt pl Auchan, de látom nálunk mindenképp bankkártya szükséges:

[link]

Melyik az a hasonló üzlet, ahol tudok fizetni házhozszállításiért bankkártya nélkül is?


2020. márc. 15. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Bankkártya nélkül szerintem sehonnan se. Illetve számold bele azt is, hogy jelenleg a nagy pánik/leterheltség miatt elég hosszú időre beteltek a házhozszállítási időpontok.
2020. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Auchan már nem is vállal házhozszállítást...
2020. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
A Tescóról olvastam, hogy a vásárlók fizikai érintkezésének minimalizálása érdekében csak online fizetésre lesz lehetőség, a helyszínen bankkártyásra nem. Ez neked lehet hogy éppen megfelelő, nézz körül náluk!
2020. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Rendkívüli bejelentés az Auchantól: nem tudnak több szállítást vállalni

A megnövekedett élelmiszer-rendelések miatt a szállítási kapacitások terheltek, az Auchan nem vállal több kiszállítást márciusra."

2020. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Kártya nélkül sehonnan. Bár lassan már azzal se nagyon. De nélküle esélytelen.
2020. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Kártya nélkül valószínűleg sehonnan.
2020. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!