Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Frosta fagy. Halrudak mennyi...

Frosta fagy. Halrudak mennyi a szav. Idejuk?

Figyelt kérdés
most jutott eszembe h anyukamtol kaptam egy Doboz frosta fagy.halrudat es ott van a melyhutobe... de kb olyan novemberbe vagy decemberbe hoztam el tole. Ugye nem jart még le? Nemtudom mennyi kb a szavatossagi idejuk es most nem vagyok otthon nem tudom megnezni...
2020. márc. 19. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Rajta van a dobozon. Lehet hogy már lejárt, lehet hogy holnap fog, lehet hogy jövőre, attól függ, mikor gyártottak. Más hasonloan értelmes kérdés?
2020. márc. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

**(-6°C) → 4 nap,

***(-12°C) → 3 hét,

****(-18°C) → a csomagoláson jelzett hónap végéig.


[link]


Bármit szívesen megnézek bárkinek a neten, ha van szabad 1-2 percem.

2020. márc. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

2!


Szuper. Kár hogy kb semmi értelme, ugyanis a ""****(-18°C) → a csomagoláson jelzett hónap végéig" sokat nem jelent, ha nem látod a csomagolást. Lehet ez március vége, de lehet jövő év december vége is.

2020. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
"Nemtudom mennyi kb a szavatossagi idejuk" - erre a részre válaszoltam. Amúgy leszarom, hogy mit kezd ezzel az információval. Nyilva nem fog ételmérgezést kapni attól az élelmiszertől, amihez hozzá sem fér. Majd ha otthon lesz megnézi a csomagolást, ha akarja. Kisüti, ha akarja, vagy kidobja, ha akarja.
2020. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!