Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A boltban vett fémdobozos...

A boltban vett fémdobozos italból ha iszok, bajom lehet?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
aha, ismerek olyat, akinek herpesze lett tőle.
2020. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Az,hogy árufeltöltésnél meg azután mennyire fogdossák össze,vagy nem, az már egy másik kérdés.

(A chipses zacskót is ugyanúgy szokták matatni, te is hozzáérsz,mert kibontod,eszed.)

2020. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ez a mostani időkben nem veszélyes dolgok?
2020. márc. 19. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha röviddel azután iszol belőle, hogy valaki rátüsszentett, vagy egyéb módon juttathatta rá a fertőzést, akkor baj. Egyébként nem.
2020. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én "vetésforgóval" dolgozom.

A vírus állítólag max. 3 napig marad meg felületeken, én így a biztonság kedvéért egy hetet pihentetem a cuccokat, és csak utána fogyasztom. (Már amit lehet persze.)

A boltban pedig húzz zacskót a kezedre és azzal ne fogd mg a kocsit vagy kosarat, csak az árut.

2020. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mostani időkben veszélyes, mindig is az volt: nem tudod, mi történt a dobozzal előtte, lepisilhette egér a raktárban, rovar mászott rajta, megfogdoshatják az eladók, vásárlók... Legjobb lenne ezeket a fémdobozokat legalábbis lemosni, ha valaki inni akar belőle, de még jobb nem is ezt venni, mert kiöntésnél sem lehet higiénikusan önteni.

Ha mindenképp ezt veszed, akkor a lefóliázott gyűjtőcsomagolást ajánlom. Kereskedelmit végeztem, már 25 éve is ez volt a vélemény...

2020. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszek neked.
2020. márc. 19. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:

igen, végülis lehet (bár nyilván egyáltalán nem biztos, viszont egy kis óvatosság nem árt)

vagy ne a dobozból igyál vagy legalább mosd meg

ha csak a vírus miatt kérdezed és az egyéb dolgok nem zavarnak, akkor az is elég, ha otthon tárolod egy darabig a fogyasztás előtt, a vírus nem éli túl olyan sokáig tárgyakon

2020. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!