Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szigorúan elvitelre rendeltem...

Szigorúan elvitelre rendeltem az egyik dolgozó, de csak kiszállító étteremtől ételt. Váratlanul azonban úgy alakult, hogy mára lett ebédem. Szerintetek meg merjem enni holnap?

Figyelt kérdés

2020. márc. 22. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd be a hűtőbe és holnap rendesen melegítsd át. Hacsak nem tatár beefsteaket rendeltél.
2020. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Megeheted holnap

Jól forrald át előtte

2020. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Miért, otthon is csak egy napig eszed, amit főzöl?
2020. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Elöször is, a megrendelt étel is frissen készült, normálisan tárolva 2-3 napig ehetö. (A legtöbb esetben inkább, mint a "házilag" készült, nem túl higiénikus ételek)

Másodszor, ha valamiért nem akarod, akkor a "mára lett" ebédet tedd a hütöbe, és azt edd holnap.

2020. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as: normális esetben mindent megeszek másnap, ha úgy van és akkor készült, akkor eszem belőle,majd lefagyasztom és esetleg egy másik napon (fél éven belül) is meg szoktam enni.


De most, manapság, napjainkban, ezekben a napokban rendkívüli idők járnak, tombol a koronavírus, és itt Európában úgy halnak az emberek a koronavírustól, mint annak a rendje... Én nem akarok (még úgy lehetőség szerint meghalni, főleg nem valami keserves kínok között, bélfertőzésben... ezért is kérdezem.

2020. márc. 22. 10:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a koronavírushoz.
2020. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
A koronavírus nem a forró, fött ételen keresztül fertöz, söt tárgyak által sem.
2020. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

"söt tárgyak által sem."


Dr. Proli, ebben azért ne legyél olyan biztos.


[link]

2020. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fertőzött, akkor még jó is, hogy “megváratod”, elpusztulnak a vírusok. A hűtődben meg nem fog belemászni ma éjjelről holnap reggelre.
2020. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én én most is két napi adagot rendeltem, máskor is szoktam.
2020. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!