Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a franc volt ebben a szőlőben?

Mi a franc volt ebben a szőlőben?

Figyelt kérdés
Vettem Sparban mag nélküli szőlőt. Ettem egy fél fürtöt, semmi baja nem volt. Majd az egyik kinézetre egészséges szem rettenetesen rossz ízű volt, erős vegyszer íze volt, soha nem éreztem hasonlót. Kiköptem, bekaptam egy másikat, hogy elvegye az ízét, ugyanolyan volt, gyors kiköptem azt is, de valamennyi levét lenyeltem. Semmi bajom nincs, de most 1 órára rá pisiltem és megcsapott ugyanaz a vegyszerszag a vizeletemből! Mi a franc lehetett ez? Lehet ettől baja a babának? 19 hetes vagyok.
2020. márc. 23. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmostad?
2020. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, alaposan megmostam, nem is a héja volt rossz ízű, a leve, minden undorító volt.
2020. márc. 23. 20:32
 3/6 anonim válasza:
62%
engem mindig arra neveltek, hogy szezonális gyümölcsöket vegyek. Mi a francért veszel ilyenkor szőlőt? Persze, hogy tömény vegyszer, mert különben megrohad. Epret se veszek ilyenkor, majd nyáron.
2020. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Ott a pont, utolsó!
2020. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
69%
Nekem is rögtön ez jutott eszembe.Egyèl szezonàlis gyümölcsöd ami az orszàgodbòl valò ne szőlöt ilyenkor.Export - Importtal foglalkozom, soha nem ennèm meg, nemhogy terhesen.
2020. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Egyél banánt,narancsot,mandarint,vagy fagyasztott gyümölcsöt.
2020. márc. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!