Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha aránylag sok ételt felhalmo...

Ha aránylag sok ételt felhalmoztatok mostanra (hetekre) de kapnátok egy autot egy napra (nincs autotok) kihasználnátok arra h annyi ételt vegyetek amennyit csak tudtok vele? Ha igen, miből mennyit vennétek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 21:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mi eddig sem halmoztunk fel, van tartalékunk, de nem hónapokra. Van mellettünk egy coop bolt, mindent lehet kapni, még hús is van.
2020. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2020. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Eleve nem halmozok fel, kb két hétre van bevásárolva, és nem az autó hiánya akadályoz meg abban hogy több legyen hanem egyrészt az hogy tekintettel vagyok más emberekre, másrészt pedig hogy hiába hoznám haza, nem férne be a lakásba. Valahol tök szerencsések azok az emberek akiknek van helyük egy raklap lisztnek meg húsz kiló krumplinak, én két hétnyi kajára is alig tudom rácsukni a fagyasztó ajtaját.
2020. márc. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
61%

Nem. És nem is halmozok. Felesleges. Be van vásárol a 2 hétre, hogy ne nagyon keljen boltba járni és ennyi. Inkább elmennék kocsikázni kicsit ebben a szép időben.

Mi már levegőzni is csak az udvarra megyünk és jól esne kicsit kimozdulni.

2020. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Béla211 ***** válasza:
78%

Nekünk is 2-4 hétre van élelmiszer több nem is kell fölösleges. Főleg azért hogy sokszor ne kelljen boltba menni. Meg ha esetleg házi karanténba kerülnénk ne kelljen szorongani mit eszünk majd vagy ki fog bevásárolni.

Meg rád is romlik liszt vagy a teljes kiőrlésű liszt.Nem is értem aki ebből 50 kilókat vesz. Még ha maga süti minden nap a kenyeret akkor sem.

Egyedül cukorból meg sóból van itthon mindig kb 30- 30 kiló de ezeket akciósan vesszük meg . Most nem vásárolunk amíg ismét lenem megy az ára.Amióta van a pánik vásárlás nem vetünk sót meg cukrot. Amúgy van autónk.

2020. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
komolyan ebben az országban senki se tud normálisan bevásárolni?
2020. márc. 29. 08:47
 7/40 anonim ***** válasza:
74%
Neked mi a normális bevásárlás?
2020. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
mindenből arányosan amennyi kell. ugy hogy utána minden másbol is legyen. ha valaki betesz egy autoba 50 kg lisztet 30 kilo sot s hasonlo termékekből még 50-50 kilot akkor hamar eléri az auto maximális teherbirását miközben rengeteg tér megmarad és egy ilyen huzással ép azt nem éri el, hogy utána nem kell elmennie a boltba. mert miközben van honapokra kenyere soja meg ki tudja még mire gondotatok az 50 kilokkal, az nincs ami kell hozzá. 2 honapra be lehet ugy vásárolni ha ezekre odafigyelunk, hogy a lakást se kell elhagyni. csak ugye utána figyelni kell olyan aproságra is, hogy a szavatosság sorrendjében kell megenni az ételeket. de kezdek kételkedni abban hogy képes erre egy mai átlagember,ha már a normális bevásárlás se megy.
2020. márc. 29. 09:17
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

#8

Eddig azt hittem, hogy értem a kérdésed, de ettől a válaszodtól elbizonytalanodtam.

Mit szeretnél?

Érdekel, (a kérdés szerint) hogy ki és mit vesz, vagy szeretnéd kioktatni kérdésnek álcázva a jó népet?

Alapban már azt sem értem esetedben, hogyha hetekre bevásároltál (gondolom roppant tudományosan:) akkor hogy születhetett meg a még továbbiak felhalmozásának gondolata? ...autó ide, vagy oda?

2020. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
azt feltételeztem hogy lesz legalább egy olyan aki nálam jobban tudja, ezért a kérdés. a másik kérdésre a válasz: akármilyen hihetetlen is, az élelmiszernek van egy olyan tulajdonsága, hogy elfogy. ergo ujra meg kell venni.
2020. márc. 29. 10:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!