Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megszaba így enni ezt a húst?

Megszaba így enni ezt a húst?

Figyelt kérdés
Vettem egy csomagolt darálthúst aminek a szavatossági ideje 30.-a. De a boltban nem mélyhutoben tárolják. Utána ahogy megvettem rögtön betettem a mélyhűtöbe. Ma kifagyasztom. Ehető?
2020. márc. 31. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem simán, de úgyis látni és érezni fogod, ha mégis lenne valami baja.
2020. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Melyik nap tetted a mélyhűtőbe?
2020. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
29-én. Azután hogy megvettem.
2020. márc. 31. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Akkor simán megeheted! Főleg, ha védőgázas csomagolás volt. De ahogy az előttem szóló is írta, kiolvasztás közben megszagolod, és egyértelmű lesz a válasz.
2020. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Azért amikor kibontod, ne tévesszen meg a védőgáz szaga!

Szerintem vedd ki a csomagolásból, tedd be a rendes hűtőbe és amikor ott kiengedett, akkor szagold meg!

2020. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Szerencsére a legtöbb kórokozó tönkremegy a 100° feletti hőmérsékleten 10-20 perc után, így ehető. Viszont soha ne vegyél előre csomagolt vagy nem frissen daráltat, mert nem tudhatod sem az összetevőket, sem az elkészítés idejét. Kérd frissen darálva az általad kiválasztott tőkehúsból.
2020. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem is maga a kórokozók szoktak problémat okozni, hanem a toxinjaik...
2020. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek.

Màr vettem olyan hùst ami màsnap jàrt le vagy mèg 2 nap szavideje volt.

Kibontottam de olyan büdös volt hogy nem mertem megfőzni.illetve màr volt hogy megsütöttem v megfőztem de pocsèk ìze volt. HA lehet kerülöm.nem veszem meg :( mèg ha akciòs sem.

2020. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!