Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek ezerol. Az...

Mi a velemenyetek ezerol. Az "uj"tipusu hamburgerekrol?

Figyelt kérdés
En valahogy meg mindig jobban szeretem eztba piacos edes puffiban csalamadeval csirkefasirttal megtoltott klasszik mara retro hambiva avanzsalt etelt mint ezeket az ujjakat. Az aruk meg kb felhaborito. 2000ft ok egy hambiert.

2020. ápr. 7. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten utálom a csalamádés, édes pufis burgereket, a csirkeburgereket pedig pláne. Azt sem szeretem, ha ötvenféle dologgal pakolják meg, de néha szeretek más ízvilágokat kipróbálni. Legtöbbször mondjuk itthon készítek hamburgert, olyankor pedig azt teszek rá, ami a legjobban ízlik.
2020. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy az az új, amit még csak harminc éve kapni. Már azt hittem, feltaláltak valami még újabbat :D Viccen kívül, én mindegyiket szeretem.
2020. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Csalamádé ugyan a hamburgerem közelébe ne kerüljön. A csirkefasírt okés de akkor az meg nem burger. Gondolom a kézműves hamburgerekre gondolsz, én nagyon örülök hogy vannak a kínálatban. Minőségi alapanyagok és tényleg olyan adag amivel jóllaksz. 2000 Ft egy gyengébb-közepes étteremben egy főétel ára, ezért kapsz egy burgert ami kvázi ugyanazt a szerepet tölti be, ugyanannyira kiadós. Szerintem nem durva ez. Persze nyilván az ember nem napi szinten eszik ilyen hamburgert, hanem mondjuk havi párszor, ahogy étterembe sem szokás ennél rendszeresebben járni. Ha pedig neked teljesen lényegtelen a gasztronómiai élmény, vagy csak olcsón szeretnél kijönni, akkor még mindig ott van az általad leírt lehetőség, vagy a gyorskajáldák.
2020. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De gustibus.....
2020. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Én a csalamádés retro hambit is szeretem . Itthon készítem mert többféle ételallergiám van sajnos,de amikor még tudtam máshol enni azt utáltam ezekben a retro burgerekben,hogy rendszerint a legolcsóbb,hányadék mirelit hamburgerhúst sütik bele ..

az "új" hambikban legalább minőségű hús van . Amúgy azokat is szeretném :D Itthon azt teszek bele épp,amihez kedvem van.

2020. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Mi a felháborító a 2000 forinton? Vásároltál mostanában marhahúst? Hamburgerbe kell 20 deka marhahús az mégha nagykeráron vásárol is 650-800 forint, meg a többi hozzávaló, helyiség, tárolás , munkabér és haszon.... a piacos hamburgeredben 8 dkg fagyasztott húsnyesedékkel kevert zsemlemorzsa van
2020. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Sohasem szerettem,én hotdogos vtam régen.A kézműves hülyeségek se érdekelnek,2rugót nem adok 1nyeszlett hambiért,meg pár sültkrumpliért.Akkor inkább már a Meki,de oda is marha ritkán megyek.
2020. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7, csak ne lepődj meg akkor, hogy a mekis hamburgerek is pont kb 2-3k-ba kerülnek (nyilván nem az alap sajtburi)
2020. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 6: megelőztél! :)


Pont elő akartam keresni a mélyfagyasztott "hamburger" összetételét, kb. csontról lerobbantott nyesedék, ahogy írod....


Az egyesek szerint felháborítóan drága kézműves hamburger meg minőségi marhahúsból van.


Akinek nem telik rá, ne vegye! Vagy ha felháborítóan drágának találja, akkor ugyanazt a minőséget próbálja meg - az üzlet, alkalmazottak, stb. fenntartásával - olcsóbban árulni....

2020. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!