Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan kaja ami fogyaszt?...

Van olyan kaja ami fogyaszt? Vagy nagyon kevés kalória van benne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az összes lédúsabb zöldség/gyümölcs ilyen. Nem fogyasztanak, de nem is fogsz hízni tőlük. Talán a dinnye a legjobb példa rá, mivel tele van vízzel.
2010. júl. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
bármi, ha előtte futsz 4-5 km-t ;)
2010. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dávid ***** válasza:
78%

A zöldteának van fogyasztó (zsíroldó) hatása, persze csak ha méz és cukor nélkül iszod, és legalább napi 2-3 csészével.

Ha rákeresel google-ben, az első 10taláűlat azthiszem erről szól:)


Amúgy alacsony kalória van a zsírszegény túróban,a kefirben, tofuban, a húsokkal vigyázni kell, ha olajban kisütöd, akkor igazából minden hús hízlal.

De a marhapárizsi, szushi meg a nem túl zsíros felvágottak sem hízlalnak sokat.

2010. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:) Ma megyek futni,egész nap 2 almát fogok enni..:D Vagy még valamit hozzá hogy ne essek össze:)
2010. júl. 27. 12:18
 5/12 anonim ***** válasza:
ananász zsírégető, a káposzta állítólag mínuszkalóriás (több energia kell a megemésztéséhez, mint amennyi van benne), van az a bio kölesgolyó, abból 100 grammban kb 350 kalória van, de annyit meg se bírsz enni belőle. zöldség, gyümölcs, sovány hús.
2010. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
2 almát? hát igen a koplalás tuti jót fog tenni :S
2010. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem látogasd meg a fogyókúrás topikot, majd ott elmagyarázzák, hogyan lehet felszedni 5-10 kilót úgy, hogy csak napi 2 almát eszel. (Jojó effektus.)
2010. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Voltam futni egyik barátommal..Fél 2-kor találkoztunk,Este fél 8-ra értem haza..Elég sokat futottunk,sétáltunk,persze pihentünk is nagyon sokat.Ezeket ettem: 1 sajtos pogit feleztünk,meg egy bueno-t(energia).Vettem egy 1 literes Pepsi maxot(4 kcal),meg előtte ittam egy fél L-es ásványvizet..Este egy kis tálnyi tökfőzelék.A bueno-t,meg a pogit egy az egybe lefutottuk..Tehát ettem egy kissebb tálnyi tökfőzeléket.:D
2010. júl. 27. 22:12
 9/12 anonim válasza:
Az ananász nagyon jó...esténként régebben egy konzervet befaltam, persze kicsit mozogtam is, kevesebbet ettem, és egy csomót fogytam tőle!!!!!!;)
2010. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Totál rosszul csinálod. Bocsi de ez így nem fogyaszt csak tönkreteszi a gyomrodat aztán mehetsz foltoztatni.


Elmondom mit szúrtál el:

Bueno: ebben nincsenek olyan anyagok amikkel a tested táplálod, csak lerakódik mint husi. Ezt hívják üres kalóriának.

Kóla: szintén

Ne a két almán diétázz, inkább egyél két kiló almát és semmi csoki meg kóla.... jobb lesz az eredmény. És igyál. Ha megtöltöd vízzel a gyomrod, akkor kevésbé leszel éhes, valamint átmossa a szervezeted. Zöld tea dettó.


Egy normális napi étkezésnek tartalmaznia kéne:

-gabonafélét (pl. barnakenyér, mert a fehérniszt hízlal... az a jó amelyik tömör mert azt nem adalékanyagokkal fújják fel amik téged is fuffasztanak)

-gyümölcsöt és zöldséget nyersen (ha lehet kerüld a krumplit, különösen sütve, de pl. almából ehetsz amennyi belédfér, minnél több féle zöldség annál jobb.... ebben van energia és nem csak üres kalória mint a csokiban)

-fehérjét (joghurt, sovány tej, csirkehús minnél kevesebb olajon elkészítve, hal)

-folyadékot (pl. 100%os narancsléből a legszigorúbb diéta alatt is megihatsz 1 litert, sok benne a vitamin és jobb mint a kóla)



A fogyasztó kaja nem létezik, csak egészséges étel van. Ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel fogyni fogsz. A testnek viszont szüksége van tápanyagokra a működéshez, különben kórházbakerülsz vagy később lesznek komoly bajaid. Inkább egyél egészségesen és sportolj. A fogyásért tenni is kell. Mozogj.

2010. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!