Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi történt a Street Kitchen-nel?

Mi történt a Street Kitchen-nel?

Figyelt kérdés
Régen még nagyon szerettem a receptjeiket és nagyon tetszett, hogy legtöbbször a minőséget képviselték mégsem voltak elitisták inkább lazaságot sugároztak, mind receptek mint azok akik megcsinálták ezeket videóban. Mostanában ha belenéztem a videókba receptekbe "Megúszós ez" utána "Felturbózott az". Rengeteg minden simán bolti a tészták a szószok és egyre több minden. Az egykori lazaságot ma sokszor már inkább erőltetettnek érzem és kínosnak. Értem, hogy ez egy vállalkozás de szinte minden videó promóciós és sokszor olyan dolgokat promótálnak amik nem éppen a minőséget tükrözik.

2020. ápr. 23. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Reagáltak a keresletre, ami most épp a járvány idején, a megúszós, spájzolós történetek.
2020. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem még egyszer sem sikerült az a kaja, amit az ő receptjeiből néztem :/
2020. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Csatlakozom a 2-eshez.

Még az úgymond "fénykorukban" is erősen kifogásolhatóak voltak a receptjeik, olyanok számára, akik tényleg tudnak főzni.

2020. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de én sosem tudtam végignézni azt a "lazaságot". Iszonyat kínos a szövegelése annak a pasinak.
2020. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Több receptet is kipróbáltam tőlük, de egyik sem lett brutál jó, ahogyan azt a Zé mindig hangoztatja.
2020. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem se jott be egy kaja se
2020. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Én is nagyon szerettem azt az oldalt, amíg rá nem akadtam a világ legjobb vagy milyen csirkepörkölt receptjükre, amibe zselatin(!) is kell.

Azóta hanyagolom az oldalt.

2020. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Pfuj😂😂😂
2020. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pulled pork receptjük nagyon bevált!
2020. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!