Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki függő...

Van itt olyan, aki függő valamelyik ételtől vagy italtól?

Figyelt kérdés

Én régen a kólát szerettem nagyon, hetente többször ittam (főként hétvégén), de szerencsére már leszoktam róla.


Van olyan étel vagy ital, amit annyira szeretsz enni-inni, hogy az már szinte függőségnek számít?



2020. máj. 16. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mogyoró. Le kéne szoknom arról, hogy mértéktelenül eszem. Sem a súlynak, sem az emésztésnek nem jó a túl sok, mégsem bírok vele leállni.
2020. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az almás hell ilyen.🙄
2020. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Édesség. Igyekszem kevesebbet enni de nem nagyon megy :/

Főleg csoki de másféle édesség is jöhet.

2020. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Cola :( nagyon sokat iszok, napi másfél vagy 2 litert biztos. Zerot iszok csak, de az is káros:(
2020. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a cola volt évekig, egyszer úgy éreztem, hogy már a szervezetem nem kívánja, nem éreztem magam jól tőle. Hetek óta csak ásványvizet iszok, és sokkal jobb a közérzetem.
2020. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Húsleves függő vagyok,legalább heti háromszor főzök,a kedvencem a tyúkhúsleves,de imádom az orja,marha,csirke húslevest is.Mértéktelenül eszem,így sajnos olyan nagy a hasam mintha napi szinten meginnék 5-6 sört.Már próbáltam visszafogni magam,de ha egy napot kihagyok,a következőn már mindenféleképpen ennem kell egy tál húslevest.
2020. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
83%
Hát nem is tudom... Kb bármi édességre ráfüggök és megeszem egy ültő helyemben:"D. De egyébként nálam a chips volt ilyen anno mindennap kértem anyától hogy hozzon ha de nem a kis chio-kat kértem direkt...Hanem az ilyen óriási chipseket. Erről leszoktam mert utána miutan egybe megettem a chipset olyan sz*rul lettem mindig hogy csak na :(. De gyébként minden olcsó 100ft-os üdítő okozhat függőséget. A nővérem most a málna/eper szörpre van teljesen rákattanva. Egynap megiszik vagy 7 pohár bubis szörpöt. Múlt héten Apukám vett 1 literes szörpöt és vett mellé 2 liter bubis vizet. A nővérem egyedül megitta egy hét alatt az 1 literes szörpöt. Úgyhogy senki a családból nem ivott belőle 0.0 De igazából a zacskós levesre is rálehet függni.
2020. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyerek koromban amikor megtanultam a csaszarmorzsa receptjet, hosszu hetekig minden nap csinaltam es meg is ettem :)
2020. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kave, tea
2020. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kávé, tea nálam is és sajnos a pizza, de most nagyon büszke vagyok mert már 2 hete nem rendeltem. Lehet sikerül leállnom vele. Ma majdnem elcsábultam, de szerencsére annyira éhes voltam, hogy nem lett volna türelmem megvárni míg kiér így gyorsan ettem "normális" ételt. Ezelőtt heti kétszer, ha nem háromszor minimum rendeltem. Csak azért nem híztam még el szerintem rettentően mert nem egyszerre ettem meg, hanem 2 főétkezésre.
2020. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!