Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Hogyan lehet a leggyorsabban sokat inni egyben? (Full komoly)

Figyelt kérdés

Szóval. Tényleg komolyan vegyétek. Amikor iszok vizet, mellé milyen arányban kell venni a levegőt? Mármint én a praktukusság kedvéért így szoktam:

-2 korty víz be

-kilégzés

-2 korty víz be

-belégzés

És addig szoktam folytatni amíg csak tudom, hogy minél ritkábban kelljen igyak. (És igen tudom hogy nem vagyok normális és beteges kösz ne szólj be.)

Szóval. A csapból milyen arányban lehetne még jobban inni, hogy még kevesebb időt pazaroljak el?



2020. máj. 25. 00:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Belehalhatsz ha egyszerre túl sok vizet iszol.
2020. máj. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem így értem. Nyilván nem az a célom hogy halálra itassam magam. Csak a gyorsabb megoldásra vagyok kíváncsi. Hogy van-e vagy csak folytassam e beteges szokást.
2020. máj. 25. 00:49
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy levegő be, akkor 10-12 korty is betud menni. Utána kifújás, ez idő alatt maximum 3-4 korty menjen, majd belégzés és akkor mehet a 10-12 korty ismét. Ha van benned levegő sokkal gyorsabban tudsz nyelni mint levegő nélkül amikor kifújod és akkor véletlenül megeshet az hogy levegőt veszel ivásközben ami végett tüdődbe víz is mehet aminek csúnya vége lehet.
2020. máj. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Veséd és a gyomrod nem légszűkségletű szervek, nyugodtan baccad szét őket
2020. máj. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

És utána mire használod fel azt a teménytelen mennyiségű időt, amit azzal spóroltál meg, hogy nem ittál...?

Kis Herceg megvan? Mire használnád az időt, ami így felszabadul? Hát, azt hiszem, keresnék egy kutat...

2020. máj. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#3 Köszönöm a tanácsot. De van vele egy kis probléma. Ha túl sok levegőt veszek be és próbálok meginni 10-12 korty vizet, akkor a tüdőmben lévő túlnyomás miatt már a 6-diknál ki akar szokni a levegő. Ilyenkor telibe kiengedem a vizes számból. Minden vizes lett. Szóval erre tudsz megoldást?

#4 south park: "Kérem súlyos értelmi fogyatékosok kíméljenek!"

#5 az a teménydek mennyiségű időt arra használnám, hogy tovább készítsem a weblapomat. Speciel nem vagyok olyan helyzetben, hogy unatkoznék. (Mint egyesek) Nekem van két kicsi öcsém és valakinek 11-12 órában vigyázni is kell. Így a húgommal (aki már nem kicsi) felezzük az időt. Így tudok időt fordítani a munkámra. Ez után pedig (délelőtt vagyok "óvóbácsi" ott nyilván nem kell így igyak) viszont délután nem igazán mozdulhatok ki a székemből. Mármint ha valami tényleg fontos akkor elhagyom a helyem. Ezután 7-8 körül vacsora és után 9-ig rendbe teszem a testem(lelkem). Utána 11-es alvás és újra reggel 6 kor öcséim. Szóval lehet hogy te a karantén idejére elment a munkád/nincs testvéred/gyereket/valakid akivel foglalkozni kelljen, DE nekem kb. meg 3 szorozódott a munka menete.

({[<És hogy ezt miért is írtam le? Fogalmam sincs.😅>]})

2020. máj. 25. 10:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok. 3 kisiskolás gyerek, otthoni munka, háztartás. Plusz egy bögre, vagy ha ha ennyire súlyos a helyzet, akkor 5 literes üveg víz az asztalon, és meg van oldva. Félve merem megkérdezni, ezek után hogy pisilsz? :D
2020. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Előző, a kiürült 5 literes üvegbe
2020. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szedsz?
2020. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg, ha nem a gyk-n lógnál, akkor lenne időd inni
2020. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!