Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el főzni? Nemet is írjatok :)

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 11:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

Mihez képest?

Mármint:

- meleg ételt? Mindegy, mifélét?

- vagy konkrétan olyat, amit tényleg főzni kell, és nem párolni, vagy sütni?

2020. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Engem Anya tanítgatott főzni egész kicsi koromtól kezdve. Valahogy mindig is érdekelt a főzés és megengedte, hogy segítsek neki. :)

Önállóan kb. 13-14 éves koromtól, persze nem 5 fogásos vacsorákkal kezdtem.

20/L

2020. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Mivel a szüleim rengeteget dolgoztak és elég korán parentizáltak engem így kb 6-7 évesen mar főztem a családra.


20/N

2020. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Amikor kulon koltoztem otthonrol, alberletbe, 24 evesen. Persze csinalgattam neha elotte is kajakat, de sulis koromban altalaban volt otthon mirelit pizza, 7days vagy valami fott kaja maradek amit anyukam csinalt, ezeket ettem. Altalanos iskolas koromban egyszer rakaptam a tojasrantottara, szinte minden nap azt csinaltam suli utan. De ezen kivul nem nagyon fozocskeztem, most is ritkan fozok, altalaban a parommal kitalalunk valamit es egyutt megcsinaljuk, heti 1-2x, azon kivul meg csak valami egyszerut osszedobunk.
2020. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
63%

Engem nem tanított senki, a szüleim elváltak és léptek, a nagyszüleim nyakára lettem sózva. Mamám meg mindig kiszolgált és elém rakta a kaját. Még régebben párszor odaálltam, nekikészültem, hogy akkor én is, de annyit bénáztam (gyakorlott szemmel nézve), hogy mamám inkább kivette a kezemből.

Utána néha még akadtam pár guszta receptre, amit ki akartam próbálni, de mindig meg lett mondva, hogy minek? Senki (más) nem szereti, felesleges csinálni.

Úgyhogy 25 évesen még nem főztem. Max zacskós levest, de az nem nagy tudomány.

Gondolom akkor tudok majd kibontakozni, ha el tudok költözni. De akkor már jelentős hátrányban leszek, a kortársaimhoz képest. 🙁

2020. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
56%
7 évesen kezdtem el főzni. Anyukám elő készítette munka előtt és én meg meg főztem mikor haza értem a suliból. Nő vagyok :)
2020. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
38, egyedül maradtam. Ha enni akartam muszáj volt. Egész jól megy, hála a netnek. F.
2020. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
13-14 évesen már tudtam néhány fajta kaját, senki sem tanított. Korábban ugyanazt az 5 féle kaját ettük mert anyám nem volt hajlandó mást megtanulni és igazából azt is ízetlenre csinálta és már nagyon untam, így megtanultam én.
2020. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%

Igazán csak akkor, amikor különköltöztem a szüleimtől. 25 éves voltam.

N

2020. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat 5-ös és 8-as sajnállak titeket.
2020. jún. 5. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!