Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más is fogyasztja ilyen módon...

Más is fogyasztja ilyen módon a tortákat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben úgy eszek tortát, hogy oldalra döntöm és rétegenként fogyasztom. Tehát egy réteg piskótát, majd egy réteg krémet, végül pedig a tetejét borító mázat vagy habot, illetve egyéb bevonatot.


Van aki még hasonló módon eszi?



2020. jún. 14. 12:44
 1/4 Lena7 ***** válasza:
100%
Volt olyan időszakom ,amikor én is így ettem :)
2020. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én minden sütit/tortát úgy eszek, hogy szétszedem, aztán előbb a piskótát, majd a krémet falom be. Kicsit kusza a tányérom mindig, de na. Ez az én rigolyám...
2020. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én így eszem. :)
2020. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Énis így szoktam. Meg pl.a pilóta kekszet is előbb megeszem a külsejét, kinyalom a közepét aztán úgra a külseje. De én minden kajával így vagyok. A rántotthúsról előbb a panírt. A túrórudiról előbb a csokiéteget aztán a túrót. Minden ami megvan töltve vagy több rétegű azt így eszem. 🤣🤣
2020. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!