Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha téged halálra ítélnének,...

Ha téged halálra ítélnének, mit rendelnél utolsó vacsorának?

Figyelt kérdés
Én tatárbifszteket.

2020. jún. 30. 23:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az egyetlen, aki nem tudna enni egyáltalán? 😀
2020. júl. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Én ennél kisebb stresszel járó dolgok esetén sem tudok enni, szóval jó nagy szarban lennék :D
2020. júl. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Lena7 ***** válasza:
100%

Levesnek én eperlevest választanék , főételnek rákot ennék krumplilürével 😂

(Furán hangzik, viszont imádom a rákot is meg a krumplilürét is)


Italnak balieys-t innék


És desszertnek csokis brownie-t választanék vaníllia fagyival

2020. júl. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
90%
Madártejet
2020. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
68%
Valami olyat kérnék, amit nehéz beszerezni, és jó sok időbe telik majd beszerezniük. :D Ez mellé pedig egy jó csajt.
2020. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem olvastam végig a hozzászólásokat, de azt azért tudni kell, hogy csak olyasmit kérhet a delikvens, amihez a konyhán rendelkezésre állnak az alapanyagok. Nehogy már friss málnát kérj novemberben.
2020. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Régen a don pepénél kóstoltam életemben elsőnek tejszínes gombás csirkemellet (amit azóta is mindig mindenhol azt eszek de egyik se volt annyira finom mint az :D ) na azt kérnék plusz volt náluk az a pizzatésztábol készült kis kenyér. Meg egy jó hideg pohár coca cola
2020. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Gyros tálat utána desszertnek nutellás palacsintát
2020. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

puncsjégkrémet/fagyit.

nem találok vegánt, akkor meg már mindegy, ha bajom lesz

2020. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Több opcióm is lenne.


1. Cigánypecsenye. Sült tarjából, jó fokhagymásan, sült szalonnával és hasábburgonyával. Innivalónak Coca-Cola.


2. Bélszín. Rare, medium rare vagy mediumra sütve. Fokhagymás-zöldfűszeres fűszervajjal a tetején a húsnak, grill zöldségekkel és steak burgonyával. Innivalónak Coca-Cola.


3. T-Bone Steak. Mert még sosem ettem és egyszer ki akarom próbálni. Ez is Rare, medium rare vagy mediumra sütve. Ezt is fokhagymás-zöldfűszeres fűszervajjal a tetején a húsnak, grill zöldségekkel és steak burgonyával. Innivalónak Coca-Cola.


4. Homár. Ezt sem ettem még sosem és egyszer ki akarom próbálni. Egész homár, jó sok fokhagymás-zöldfűszeres fűszervajjal, hasábburgonyával. E mellé inkább valami jó bor illene, de én nem iszom egyáltalán alkoholt úgy, hogy ezt is Coca-Colával öblíteném le.


5. Tenger gyümölcsei tál. Lenne rajta, rák, polip, tintahal, kagyló, apró kis hal ropogósra sütve. Grillezve, ropogós lisztes panírban sütve, rántva, mindenféle formában lennének rajta a tenger gyümölcsei. Sok-sok fokhagymás-zöldfűszeres tejföl mártogatós lenne hozzá, hasábburgonyával. Innivalónak Coca-Cola.


És persze mindezt egy nagyon jó szakács készítené el, aki tényleg jól el tudná ezeket az ételeket készíteni, hogy ne érjen meglepetés, hogy pl. a bélszín nem medium rare lenne ahogy kértem, hanem well done, teljesen át lenne sütve, az nem lenne jó.

2020. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!