Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Garnéla-kérdés. Még fogyasztha...

Gymnospermatophyta kérdése:

Garnéla-kérdés. Még fogyasztható szerintetek?:)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég vettem koktélgarnélákat (tesco), amit ma hajnalban csináltam meg tésztával. 3-fél4 körül lett kész. Na most melegen nyilván nem szerettem volna hűtőbe rakni, ilyenkor mindig ott hagyom a kaját, oszt majd reggel el van rakva. Sosincs belőle semmi baj. Pizza ugyan ez, évek óta másnap még hűtő nélkül is kutya baja és semmi bajom. (mostanság azért rászoktam a berakására) Na, de egy régebbi kérdésnél az imént olvastam, hogy a garnéla azért érzékeny és okozhat fosás-hányást. :) Az illető akkor este rendelt és reggel tette el, elvileg nem okozott neki gondot, de mindenki azt írta rá, hogy kuka. Gondolom nagyobb intervallumról lehetett szó, itt 3-fél4-kor (hajnal, nem délután) készült ugye el, elrakva reggel 8 körül lehetett.

Szerintetek, aki tudja vagy tapasztaltabb... még vállalható lehet?



#hűtő #tészta #garnéla #koktélgarnéla #kinthagyás
2020. aug. 11. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Simán
Lehet, de inkább nem kockáztatnék
Nem...
Ettem már így, nem volt probléma
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
ez simán ehető még
2020. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Megeheted de ne csodálkozh ha utána fosva hánysz
2020. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ne. Minden ilyen romlandó, nagyon hamar.
2020. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
A szennyezett tengerekből kihalászott állatkák nem sterilek.
2020. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hm, hát első úgy tűnik egyedül maradtál:D Én se gondoltam volna, hogy ilyen hamar romlandó, de úgy tűnik ezek ilyenek. Még jó, hogy rákerestem gyakorin még1x csak úgy, különben ettem volna. :) Na mindegy, most már ezt is tudjuk, szerintem én sem szeretnék kockáztatni. Köszi mindenkinek a segítséget!
2020. aug. 11. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Első vagyok. Csak mondom, hogy itt a gyakorin a válaszolók többsége a pár napja lejárt sütőport is kidobná.


Szóval a legkompetensebb választ nem itt fogod megkapni.


Ugyanakkor nem akarlak rábeszélni, ha nem akarod, nem muszáj megenned.

2020. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, csak annyira elsöprő a nemek aránya... Még rákérdezek azért valakinél, de ha nem találok megnyugtató ellenvéleményt, lehet inkább hagyom. Annak ellenére, hogy azért annyira nem nyűgözött le, nem lenne rossz, ha Neked lenne igazad. :)
2020. aug. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!