Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mia velményetek a Ben és...

Mia velményetek a Ben és Jerry jégkremről?

Figyelt kérdés
Ma vettem a tescóba ésnagyon finom bar kicsit drága de megéri ahhoz képest hogy egy kicsit drága. Én karamellásat vettem benne karamella darabokkal nagyon finom. Ti milyen ízeket kostóltatok már?

#Den #S jerry
2020. aug. 13. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon édes, nagyon amerikai. Ausztrál rokon vett lelkesen a gyerekeimnek azzal, hogy ez a kedvence. Nem fogyott el. :)
2020. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
A lányom szereti. Szerintem egyáltalán nem ér annyit, amennyibe kerül
2020. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nem ízlik borzalmasan edes. Szeretem az edes dolgokat de ez borzalmas es az ara is.

Lidl sajat markas jegkremjei finomak

2020. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fincsi, főleg a sütitésztás :) Igaz, szinte kikristályosodik benne a cukor, de szeretem, ha van mit rágni az ételekben :D
2020. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően iszonyatosan édesszájú vagyok, szóval nekem az édes az jót jelent. :D

Ez a fajta iszonyat drága, tényleg nagyon. Ráadásul a vége nekem mindig az volt, hogy ettem, ettem, a végén meg lett a gyomromban egy hatalmas cukortömb. Ízlik, de egyszerűen eltelít.


Arról meg ne is beszéljünk, hogy a tulajok politikai f*szságaitól a falnak megyek és nem akarok ilyen embereknek a zsebébe pénzt tenni.

2020. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Ettem már Half baked-et, browniesat, peanut butter cuposat, valamilyen epres sajttortásat, meg caramel sutra core-t. Asszem ennyi.
2020. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Imádom. A Cinnamon buns ízű a kedvencem, sajnos csak időszakosan lehet kapni.

A mogyoróvajas nem jött be, de csak mert nem szeretem a mogyit.

2020. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Imádom. Néha meg éri megvenni. Kedvencem a soskaramell brownie
2022. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!