Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ízesítésű csokit...

Deák Dominik 2020 kérdése:

Milyen ízesítésű csokit dobnál piacra?

Figyelt kérdés

Édesszájú vagyok, de szerintem nagyon túl vannak cukrozva a csokik, így a töltelékükből is elsősorban a cukorízt érzem, ezért aztán szinte minegyik unalmas nekem.


Ti mivel turbóznátok fel a csokit, ami még nincs és nem egy átlagos ízvilág? Pl. a só vagy a csili szerintem ilyen azt leszámítva, hogy már vannak ilyenek.



2020. szept. 3. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mákos, medvecukros, valamilyen teás (zöld, fekete, matcha stb), körtés, valamilyen alkoholos, de nem a megszokott konyakmeggy, hanem pl bor, pálinka, esetleg valamelyik likőrgyár (Hubertus, Unicum stb) terméke.
2020. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom hogy van-e pl ilyen hogy citromos, ami nem édes citromos lenne, hanem tényleg ilyen savanykásabb jellegű.

De rengeteg van az a baj, tehát csilis, mentás, minden fajta gyümölcsös, tejes, kókuszos.

2020. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Etcsoki. Az nem edes, nekem az tokeletes, izesitett is.
2020. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is a magas kakaótartalmú étcsokik ízlenek. Lehet natúr, vagy mogyorós, pisztáciás, gyömbéres, narancshéjas, szóval ilyenek. 🍫
2020. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Sperma
2020. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

A felsoroltak mind léteznek, kereskedelemben kaphatók.


Bár a spermás valószínű csak távol-keleti boltokban. :D


A csoki "forradalom" olyan régi, hogy ami emberi fogyasztásra alkalmas, azt már belekeverték.

2020. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Petrezselymes, fokhagymás, lucernás, főtt babos, tökös, sajtos, avokádós, pirított hagymás.
2020. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Hát igen, ezek mind vannak. Ha máshol nem, kézműves csokisoknál.

Egyes, a mevecukros MINDEN nagyon gyakori északon, én Svédországban elkezdtem rettegni minden fekete édességtől. Nagyon utálom, de ott van olyan csoki. Az isteni finom Fazer csokit is el tudták rontani vele. :D

2020. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Van a Zotter csokoládé. Ott elég durva ízesítésűek is vannak.

Sör, Tequila-só-citrom, Kóla-popkorn, whisky-bacon, Alga, Égetett fa. Stb.

2020. szept. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Jó kis hazait,pörkölt,gulyás,töltöttkáposzta.
2020. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!