Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Odafigyeltek a szelektív...

Odafigyeltek a szelektív hulladékgyűjtésre élelmiszerekkel kapcsolatban ? Ha igen, mióta? Vajon 10-ből hányan figyelnek erre oda ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 07:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
20 éve, teszt üzemeléskor öntötték egybe.
2020. okt. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
13%

Nem igaz, sajat szememmel tapasztalom minden reggel munkaba menet, mit muvelnem a kukasok!

Igy semmi ertelme, pont.

2020. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


A kukások biztosan nem tehetik ezt meg önkényesen, mert kirúgják őket. A cégnek pedig nem lehet érdeke a csalás. Általában tévesen hiszik az emberek, hogy összeöntik és viszik a közös szeméttelepre, mert utóválogatásra kerülnek. Az én anyukám is azt hitte kb 16 éve, hogy összeöntik náluk, végül kiderült, nem, utóválogatták később.

2020. okt. 6. 08:21
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
#12 vagy rosszul látsz valamit vagy tudatlan vagy, pont.
2020. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
14%

Hiaba erolkodtok, lehet a kertvarosban igy megy, de a panelrengetegekben NEM! Leszarjak.


Magad irod, hogy utovalogatjak?! De akkor tok feleslegesen gyujtom itthon kulon...gyujthetnen egybe is, egy nagy kozos szelektivbe dobva. Tehat ertelmetlen az egesz.

A kukasok hozzaallasarol nem beszelve.

Hagyjuk, mert nagyon naivak vagytok. Pont.

2020. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Kertes házban élek, külön kértem szelektív kukat. Automatikusan nem jár, csak sárga zacskót lehetett volna kérni. Figyelek rá és komposztolok is.

Amikor panelban éltem is külön gyűjtöttem. Lehet kifogasokat keresni persze, csak nem érdemes.

2020. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem igazán értem , amiről beszélsz. Városonként eltérő sizsztémában működik a dolog, gondolom, azért öntik össze, mert olyan szemétszállító autóik vannak, amiken nincsenek totál különálló rekeszek az x-féle szeméttipusnak, ezért össszeöntik, de utána megint szétválogatják és úgy adják tovább. Tudod, többféle kocsi van, a kukák is mások , valahol külön van a színes üveg-fehér üveg-műanyag-fém-papír, valahol meg pl. társasházban van egy kuka , amibe egybe kell önteni a műanyagot, fémet, papírt és későbbi fázisban lesz szétválogatva. A kukás alkalamzott nem hiszem, hogy önkényesen összeöntheti, az állását kockáztatva. Nem fölösleges ez, csak te nem érted ,hogy nem mindnhol azonos a meglévő infrastruktúra ahhoz, hogy totál külön legyen gyűjtve és szállítva. Mit nem lehet ezen elhinni ?
2020. okt. 6. 08:29
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

15-ös, az írásjelet a mondat végén nem kell kiírni elég a ..

Érted mit akarok ezzel kérdõjel így elég zavaros tud lenni az iromány pont pont

2020. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
64%
Nem gyujtom szelektiven, de tervben van, a koltozes utan, jelenleg egy darab szemetes is alig fer el a lakasban.
2020. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igyekszem egyrészt minél kevesebb műanyagcsomagolást hazahordani, ami mégis idekerül, az mind szelektíven gyűlik. Az élelmiszerek maguk vagy a hasunkba mennek, vagy a fagyasztóba, vagy a komposztra, a kukába nem dobunk ételt. :)
2020. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!