Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hal vagy hús? Nálad melyik a...

Travis83 kérdése:

Hal vagy hús? Nálad melyik a nyerő?

Figyelt kérdés
A magyar nép inkább húsnép, de azért kíváncsi leszek a szavazás eredményére! Én egyébként sokkal jobban szeretem a halat! Nyami-nyami!

2020. okt. 6. 13:24
A kérdező szavazást indított:
Hús
Hal
Mindkettőt egyformán szeretem
43 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj valamelyiket megenni, akkor már inkább hal a kettő közül. De egyiket se szeretem amúgy.
2020. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem lenne ilyen drága a hal, akkor mindig csak azt ennék hús helyett!

De, így jó, ha évente egyszer eszem.

2020. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2: Évente egyszer? Durva. Attól még gondolom jobban szereted a halat. Mit mondjak? Járj horgászni.
2020. okt. 6. 13:44
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Halat nem szeretem, egyáltalán nem is eszek. Tudom, hogy nagyon egészséges meg ilyenek, de képtelen vagyok megenni.


Húsok közül csak csirkét és pulykát eszek, de ha úgy adódik, hogy nincs más választásom, akkor megeszem a disznót is.

2020. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

A hal is hús. Hogy miért válaszják külön egyesek azt nemértem. Pl pár vega, ő nem eszik húst csak halat, mert az más... Mért más?? Az is ugyan úgy egy élőlény. Az is hús.

Mondod hogy "húsnép" vagyunk... Igen, pl lásd halászlé. Az is egy hagyományos ételünk, mert az is hús.

2020. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4: Aki a halat nem szereti, jó ember nem lehet. Unokahúgom sem szereti, úgyhogy én már csak tudom. :)


Egyébként a szavazás eddig nem okoz meglepetést, a hús dominanciája előre látható volt. Legközelebb az ízlandi gyk-n kérdezem meg ugyanezt. :D

2020. okt. 6. 13:54
 7/20 A kérdező kommentje:
#5: A hal a tenger gyümölcsei közé sorolandó, tehát másik kategória.
2020. okt. 6. 13:57
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

"Aki a halat nem szereti, jó ember nem lehet."


Bocsi, de mi köze az ízlelőbimbóknak a "jó ember" státuszhoz?


Ha már mindenáron a moralizálást akarjuk erőltetni, akkor kérdés, hogy biztosan az-e a "jó ember", aki támogatja a vizeink túlhalászását és nagymértékű szennyezését....

De itt nem szimplán az ízlés a kérdés?

2020. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8: Aki a humort nem érti, jó ember nem lehet. :)
2020. okt. 6. 14:11
 10/20 Mansour ***** válasza:
100%
Az édesvízi halakat nem szeretem, a tengeri halak nagy részét igen. De azokat is főleg csak ropogósra sütve. Bár egy jó, friss szusiban nyersen is megeszem.
2020. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!