Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen étkezéshez fűződő...

Milyen étkezéshez fűződő szokásaitok/hülyeségeitek/undoraitok/rituáléitok/... vannak?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok hogy pl elmegy az étvágyad ha valakit tunkolni látsz, vagy imádod a jagert tejjel, vagy a spenótot cukorral, stb.

2020. okt. 13. 17:14
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Én például nem eszek kézzel. Furcsán is néznek rám néha amikor a csirkecombot, hamburgert, gyrost késsel villával eszem, de egyszerűen nem tudom rávenni magam. Ez az én hülyeségem.
2020. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van egy rokon ő kammog evés közben falra tudok mászni tőle.
2020. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Én az első ellentéte vagyok😅

Inkább kézzel szeretek enni.

Van még pár szokásom ami elég furcsa: - régebb rá votlam kattanva arra, hogy a makarónit ketchuppal, krémsajttal és cukorral (együtt)ettem

- a házi tejnek amikor felfőzzük lesz a tetején föl azt szoktuk mi kenyérre kenni és cukrozva megenni

- zakuszka+túró

- túrós puliszka+lekvár

Amit nem szeretek, sőt a hányinger is elfog : - ha valaki undi dolgokat művel az asztalnál (pl pukizik, folyik éves közbe a nyála, büffent, stb)

- ha beszélget

- de a leg idegesítőbb mind közül az, ha valaki nem várja meg a többieket enni vagy ha telefonál.

2020. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
73%
Jó reggelt keksz este 👌
2020. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Nekem leginkább kiskoromban voltak nagyon hólye szokásaim. 2-4 éves korom között a szomszéd kislány teletömte a fejemet, hogy egy csomó étel undorító.

Két konkrét példa:

Évekig le kellett szűrni nekem a pörköltet teaszűrővel, mert undorodtam benne a hagymától.

A másik ami még mind a mai napig tart: egyszerűen undorodom a tojás ételektől. Rántotta, omlett főtt tojás etc Ha megérzem már csak a szagukat is rosszul vagyok.


Jaa és ha itthon vagyok, evés közben muszáj elindítanom egy filmet, vagy sorozatot. Nem tudom miért, de rossz érzés ha nem teszem.

2020. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Kézzel eszem a sósperecet.
2020. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

En kiskoromban így ettem a táblás csokit (most is neha)


Soronként és az

Első kocka: rágom

Masodik: szopogatom

Harmadik: félbeharapom és az első felet szopogatom miközben tanulmányozom a másik fél belsejét, majd miután elszopogattam az első felet, rágom a másikat


És így mondtam magamban :

"rágós, szopogatós, félbeharapós"

:DDDD

2020. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A pörkölt és a nokedli nem érhet össze a tányéron!
2020. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Szeretem a sós rágcsákat, krékereket, csokoládéval enni.
2020. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Lena7 ***** válasza:
100%

Én undorodom a párizsitól.

A szagától is rosszul vagyok.


Ezen kívül nem szeretem ha valaki csámcsog vagy szürcsöli a levest.


Szeretem a gumicukrot/ropit nutellával


Szeretem a tojásrántottát majonézzel


A csokival bevont jégkrémet pedig úgy eszem, hogy lerágom rolla a csokit utanna pedig elnyalogatom a maradék fagyit.

2020. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!