Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 12 éves gyerek vagyok és...

12 éves gyerek vagyok és megyünk egyy több napos kirándulásra, ahol nagyon sűrű lesza program. Még soha nem ittam energiaitalt, de most az egyszer szeretnék inni, hogy bírjam a strapát. Tudtok ajánlani valami nem túl erőset, gyerekeknek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 19:54
1 2
 1/17 anonim válasza:
35%
olyan nincs h gyerekeknekxxxxdddd.....ezek nem erősek olyan mint az üditő:D....vegyél tescosatxdxd
2010. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Energiedrink für Kinder, hát ezen besírtam, tesó :D Nehogy azt hidd, hogy ezek az energiaitalok olyan nagy cuccok... Én személy szerint megkóstoltam egy csomót, és az összes ugyanolyan szar. Szóval a legolcsóbbal jársz a legjobban :)
2010. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Bocsánat, Energiegetränk :)
2010. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Energiaital nélkül behalsz? Mi ez, haláltábor? :D

Egyél ipari cukrot ásványvízzel.

2010. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Jajaa, Energiegetränk für Kinder az jó :D:D

Amúgy nem egy nagy szám egyik sem, jellegzetes ízük van, annyi. Használj metilamfetamint, akkor bírni fogod a strapát :D:D;P

2010. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
12 éves gyerek vagy, rohadtul nincs szükséged semmiféle energiatalra, hogy egy párnapos osztálykirándulást bírj, még akkor sem, ha éjjelente sokat hülyéskedtek és csak pár órát alszotok...
2010. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
70%
High School Musical-eset. asszem Sparban meg Tescoban is lehet kapni.
2010. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Valamelyikben amúgy nem rég találtak kokaint.

Egyébként ha elég vizet (pl. szénsavmentes ásványvizet, "barbivizet") iszol, az is jó frissítő.

2010. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha már mindenképp elhatároztad magad energiaital ügyben, akkor igazából egy dologra ügyelj: sose idd meg az egészet egyszerre.


A fentebbi nagyarc válaszolók, akiknek egy energiaital nem cucc, bizonyára eléggé hozzá vannak már szokva a koffeinhez, esetleg napi többször kávéznak, vagy ilyesmi - ehhez képest egy energiaital talán tényleg nem ügy. Te viszont nyilván nem, így rád sokkal jobban hat a koffein. A koffein túladagolás (mármint nem a halálos, mert azt biztos nem kapsz, csak az enyhe) nagyon szar, nekem már volt hozzá szerencsém. Az ember remeg, majd' szétrobban a füle, de a rosszullét miatt nemhogy aktívabb lenne, hanem sokkal kevesebbre képes.


Szóval azt javaslom, hogy max 1/3 Bombát vagy hasonló italt igyál meg, a többinek vigyél egy kimosott zárható palackot (kólás flakon pl), és öntsd át bele. Semmiképp ne próbáld ki a gyorsított változatot (azt hiszem, a Red Bull esetében Shot vagy hasonló névre hallgat), ami kisebb flakonban van, de sokkal erősebb.

2010. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
72%

12 évesen én nem ajánlom, hogy energiaitalt igyál. De komolyan, ha már élénkítő, akkor legyen természetes, mint pl. a kávé. Én személy szerint minden reggel kávéval kezdem a napot, és az felébreszt.

De 12 évesen még ezt sem igazán ajánlanám.

De most mondjátok már meg, miért vagytok úgy oda az energiaitalokért? A kávénak több száz éves hagyománya van.

2010. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!