Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A kávé milyen szinten színezi...

A kávé milyen szinten színezi el a fogakat? A rágó segít?

Figyelt kérdés
Ha megiszok naponta mondjuk 2 csésze kávét, úgy hogy rágózok utánuk, ugyanúgy elszíneződik a fogam?

2020. okt. 31. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanúgy. A rágó nem fehérítésre szolgál.
2020. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszú évekig dohányoztam, de már több, mint 1 éve nem, viszont minden nap reggel iszok egy csésze kávét. Nincsenek elszíneződve a fogaim. Csak megmosom a fogom naponta, ez minden, amit teszek. :)
2020. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen jársz fogorvoshoz es neha meg a fogkovedet is leszedeted, akkor nem kell ilyenekkel foglalkoznod, hogy beszinezi-e a kave a fogad (vagy a vorosbor).
2020. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3+

Vagy van ez a Philips csodafogkefe kulonbozo fejekkel … nos, ez a szerkentyu is szuper dolgokra kepes.

2020. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3++

Nekem a fogorvos adott promocios kodot a fogkefehez es igy lenyegesen olcsobban tudtam beszerezni … valoszinu mas orvosoknal is van ilyen lehetoseg.

2020. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez genetika is. Nekem alapbol sargak a fogaim ha fejre allok is, sajnos nem segit rajta semmi, csak a fogfeherites, de attol meg hosszabb tavon nagyon erzekenyek lettek a fogaim. Kavezom is, dohanyzom is mar par eve, ugyanugy sarga, feladtam ezt a harcot :D
2020. nov. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!