Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapesten mennyi egy kávé?

Budapesten mennyi egy kávé?

Figyelt kérdés
Egy átlagos helyen.

2020. okt. 31. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Átlagos árban van.
2020. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Az ihatót 300 és 500 körül mérik (tavasszal kávéztam utoljára)
2020. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Plazak kavezojaban 500 a presszo, ha egy lotyi tejet kersz bele mar egy ezres.
2020. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nálunk falun is 500........

........

........

2020. okt. 31. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
ket-harom korty az egesz :)
2020. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez tok valtozo, hogy mennyi. De nagyjabol olyan 350-370 forinttol kezdodnek, hatar pedig a csillagos eg. Persze vettem en mar 120 forintos kavet is dohanyboltban, de az valami undorito volt :D Nem is tudom mit gondoltam. Amugy en utoljara 600 forintert ittam karamellas lattet az egyik kocsmaban, az valami zsenialis volt, magasan verte a szornyen tularazott starbucks meg costa kaveit.

Amugy mennyire falu az a falu? Csak mert ha egyetlenegy kavezo van ott (vagy kocsma), akkor annyiert adjak a kavet, amennyiert nem szegyellik, hiszen nincsen konkurencia, az emberek megveszik, mert nincs mas.

2020. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem drága. Főleg a felkapott divat helyeken (Starbucks meg társai). Nem is szoktam erre költeni, egyelőre nem olyan jók a fizetések itt, hogy megengedhessem. Szégyen, de ez van. Ez Magyarország.

Amúgy a Starbucksban több ezer forintig terjed. Most nem azért, de szerintem az nem átlagos. Costa is egy drága fos. Van egy másik hely, Coffee company vagy valami ilyesmi, na hát én ott végül nem vettem semmit mikor egyszer benéztem. Nem tudom hogy ezeket az árakat itt Budapesten miért a külföldiek pénztárcájához mérik. Lopás. De most beszpták, mert alig vannak külföldiek.

2020. nov. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy kis cukrászdában a sima fekete 300, ha tejet vagy tejszínt kérsz hozzá, akkor 400. De itt kapszulás kávé van, nem egy kávé gourmand hely.
2020. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!