Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen italt szoktatok inni...

Milyen italt szoktatok inni télen a Starbucksban?

Figyelt kérdés
Vidékről költöztem egy nagyvárosba és eléggé rászoktam nyáron a Starbucks frappuccinoira. Viszont azok hidegek már nekem ilyenkor. Mit ajánlotok helyette? Mi az ami nektek bevált? Nézelődtem már a neten is, de jobban örülnék személyes véleményekre az italokkal kapcsolatban. Persze tudom, hogy ízlés kérdése is, de nem vagyok annyira válogatós típus, szívesen kipróbálnék végre valami újakat is. A teák nem érdekelnek elsősorban. A többit szívesen meghallgatom😊

#ital #Starbucks #Melegital
2020. nov. 4. 11:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Amilyet nyáron.Semmilyet.
2020. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
33%
Semmilyet. Jó, életemben kétszer voltam Starbucksban, és mindkétszer annyira cukros valamit adtak, hogy meg sem tudtam inni. De nem is nagyon szeretném, biztos, hogy nem is egészséges. Nem tudom, hogy normális, fekete kávéjuk van-e, mindenféle aroma nélkül, max. olyat innék. De akkor már nem Starbucksban, hanem rendes kávézóban inkább.
2020. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Normális kávét (pl. lattét) szoktam inni rendes kávézóban.
2020. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%
3: azt is megnyomják cukorral úgy, hogy cukorbeteg leszel tőle, vagy lehet kérni natúran is?
2020. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Annyira nem értem, hogy ilyenkor miért kell kommentelni? Én teljesen tiszteletben tartom más ízlését és véleményét is, viszont most érkezett négy db komment aminek az égvilágon semmi köze ahhoz amit kérdeztem. Így már kiemelni sem tudom, pedig a kérdésre választ nem kaptam. Teljesen egyetértelmű, hogy nem mindenkinek ugyanaz az ízlése, valaki jobban odafigyel ezekre a dolgokra hogy pl amit írtatok is hogy nagyon cukros ott minden valakit ez kevésbé érdekel, ameddig neki finom az amit ott iszik. Nekem pl nem volt ilyen bajom, azokkal amiket kóstoltam. Az én ízvilágomnak teljes mértékben megfelel a starbucks. Én a többi kávézóval vagyok úgy, hogy ritka az ami igazán ízlik. De ezt alapból nem hangoztatom, nem megyek oda kommentelgetni a kérdés alá olyan dolgokat aminek köze sincs az egészhez. Mivel nem véleményt kérdeztem a kávézóról, meg nem is az volt a kérdésem, hogy mi volt rossz ott.. Ezt nem akartam nagyon nyers hangvételűre, de mégis felbosszant az, hogy csak ilyen starbucksos lehúzó kommentek érkeztek és nem ettől fogok más helyre járni kávézni..

A továbbiakban pedig várok választ a kérdésemre olyanoktól akik szeretik a helyet és bejött nekik onnan valamilyen ital amit ősszel- télen is kellemes fogyasztani😊

2020. nov. 4. 14:12
 6/27 anonim ***** válasza:
27%
Elég baj az, hogy itt tart sokaknak az ízlése, hogy megisznak bármit, ami eléggé édes. De remélem, valaki leírja majd, hogy miért rajong.
2020. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
Imádom ezt az oldalt, jobb mint a napixar😂
2020. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#6- os szerintem senkinek semmi köze ahhoz hogy a másik mit iszik meg és hogy kinek milyen az ízlése. Egy normális kérdést tettem fel, amire normális választ vártam. Ami sajnos nem érkezett idáig..
2020. nov. 4. 14:36
 9/27 anonim ***** válasza:
30%
Valamelyik tizennégyéves írja már meg, mit szokott magába önteni a Bucksban!
2020. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%
Akartam keresni Starbucks best seller listát, hogy kicsit jobb napot okozzak a kérdezőnek. Eladási statisztikát nem találtam, de kalóriatáblázatot igen. És ez komoly? Latte, Frappuccino, meg hasonlók, 400-500 kalóriával? 40-60 gramm cukorral, per adag? Basszus, az megfelel egy lightosabb főétkezésnek kalóriabevitelben. Egy terméket találtam, amibe nem tettek cukrot, de még abban is van mindben, amit sokan cukor nélkül innának. Kíváncsi vagyok, mennyi népegészségügyi termékadót fizet ez a cég.
2020. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!