Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pizzaszakácsként mennyit...

Pizzaszakácsként mennyit lehet kérni megyeszékhelyen működő pizzériában?

Figyelt kérdés
Közepesen forgalmas hely, felfutóban van, és van jó pár év tapasztalat a hátam mögött mint pizzás.
2020. nov. 18. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem mindegy melyik megyeszékhely...

De olyan netto 1300-1500/óra reális. Nálunk legalábbis. Én is étteremben dolgozom, nagyon keményen forgalmas, főleg most. Attól is függ, hogy csak pizzát csinálnak, vagy van más részleg, ahol esetleg üresjáratban segíteni kell. Stb.

2020. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem mész ki külföldre, miért bohóckodsz itthon 200 ezerért?

Hawerom pizzaszakács Izlandon, átszámítva 700-800 ezeret keres, mikor jobb volt az Izlandi korona akkor meg volt neki a milla is. Viszont ezt a lóvét elérheted Ausztriában is.

2020. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ország keleti szegletében.
2020. nov. 18. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es: pl. család miatt? Nyelvtudás hiánya miatt?


Egyébként a kontextusodból nálad sem az jön le, hogy norvégiában dolgozol építkezésen 2.000.000-ért.

2020. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valahol igazad van, bár a nyelvtudás nem hinném, hogy ürügy kéne, hogy legyen. Nyelvet meg lehet tanulni, haverom egy szótárral ment ki 0 Angollal Izlandra. Én nekem elég amit keresek, bár 200 ezer lenne akkor biztosan más melót keresnék.
2020. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam már külföldön éveket. Elég volt.
2020. nov. 18. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Szintén keleti részről. Szóval akkor kb. reális, amit írtam.
2020. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!