Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért ennyire unalmas az...

Miért ennyire unalmas az egészséges táplálkozás?

Figyelt kérdés
csináltam egy ideig, hogy zöldség, gyümölcs, natúr húsok, zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér alkalmanként, varáiltam számtalanszor, grillezve, sütve, párolva, keverve, magában, finomak is voltak de aztán valahogy ráun az ember, pedig minden gyümölcsnek, zöldségnek más íze van. Vannak persze közös jegyek az egészséges receptekben, mint pl. zsírszegény, szénhidrátszegény, cukormentes vagy édesítőszeres és talán ettől olyan unalmas. Hiába nem éhezem,de ízre megunom. miért érzem azt, hogy egy idő után már kívánok valami olyan kajákat is hogy kóla, mekis hamgurger, csokitorta?
2020. nov. 18. 15:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
használok fűszereket, különbözőeket, de nem ízesítem erősre, mert az meghozza az étvágyam nagyon. sajnos a nagyon fűszeres nem annyira egészséges és a bőrön is nagyon érződik, ezért csak keveset hazsnbálok. Enyhe ízzel is finom, de egy idő után unalmas lesz és jön az hogy kell a valóban erősen főszerezett, zsírosabb verziója.
2020. nov. 18. 20:42
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges Olcsó Finom


Kettőt választhatsz. :)

2020. nov. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Akinek nem tetszik, hogy lecseréltem a konyhámban = étkezésemben mindent, ami "fehér", és ennyivel is egészségesebben étkezek, lelke rajta. Egye csak továbbra is a ch-gazdag kenyeret, cukrot, stb.

Hiába pontoztok le, attól még nem lesztek egészségesebbek!

2020. nov. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De boldogabbak lehetnek...
2020. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!