Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miert van az h vki egy huzatra...

Miert van az h vki egy huzatra issza meg a kavejat?

Figyelt kérdés

Mint a szorpot pl.

En igy iszom. De mastol meg sose lattam. Erdekelne ez miert lehet. Nekem igy izlik, nem tudnam elhuzni..



2020. nov. 21. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

“ Miert van az h vki egy huzatra issza meg a kavejat?”


“ En igy iszom. Nekem igy izlik, nem tudnam elhuzni..”

2020. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Én lattet iszom, nem eszpresszót, azt nehéz lenne egy huzatra. És én nem a hatása miatt iszom, nekem olyan kb. mint a kakaó vagy a tea, kell vmi ital a reggelimhez.
2020. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha te így iszod, akkor miért tőlünk kérded az okát?

Speciel én elhúzom, mert szertartás, szeretem az ízét, plusz feketén iszom, így nincs, mi lehűtse.

2020. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eszpresszót iszom feketén, azt semmi értelme nem lenne 1-2 kortynál tovább húzni, pedig imádom az ízét. Régebben ittam lattét is, azt pedig nyilván elkortyolgatja az ember.
2020. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Olaszországban divat ez. Ott nem tökölnek vele, sietnek, húzóra megisszák. Nekik az a furcsa, hogyha az ember leül és nyugisan iszogatja. Ott általában a pultnál állva isszák meg egy pillanat alatt :D
2020. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
párom is így issza a kávét (tejeskávé), ő azt mondja azért mert olyan finom
2020. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Egek!! Kavejat?? Először azt hittem, hogy ez valami mexikói ital, utána esett le az, hogy kávéját akart írni a kérdező de amerikai klaviatúrát használ.
2020. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
azért iszom egy huzatra, mert utána akár el is indulhatok a fajansz felé. Ez a munkahelyemen így megy, otthon nem. Otthon lassan, élvezettel iszom,és nem megyek klotyóra.
2020. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Presszó kávé esetén nekem is megy, ha sietni kell, de nem szeretném leforrázni a nyelvem vele. Hosszú/tejes kávét nem tudok húzóra inni, csak szép lassan.
2020. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
En is hirtelen iszom. Ha latte, ha melagne ha akarmi en lehuzom mint a fene :)
2020. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!