Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Foghúzás után 2 nappal mit...

Foghúzás után 2 nappal mit lehet enni?

Figyelt kérdés

Hülye kérdésnek tűnhet, de szinte semmit se tudok a témáról.


Szoval. 2 napja volt a foghúzás simán fogorvos által, tehát semmi varrás meg ilyenek. Az elmúlt két napban kifliken és sajtosstanglin éltem . A kérdésem tehát az, hogy mikor ehetek normális eteleket, pl. Chilis bab, spagetti, ilyen-olyan készételeket?

Teát és tejestermekeket mikor ihatok ? Vagy ezek még túl koraiak?



2020. dec. 11. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fog helyét már moshatod, a tejjel érdemes várni még 1-2 napot, erősen fűszeres ételeket se erőltesd, de már ehetsz mindent.
2020. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2020. dec. 11. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tejes, tojásos ételt egy hétig nem ehettem.

Pár napig figyeltem, hogy olyat ne egyek, ami beleragadhat a sebbe, de különösebben nem óvatoskodtam

2020. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tejes dolgokat tényleg kerüld, ha tudod. (Nekem a bölcsességfogaimat húzták ki, volt, hogy ettem, semmi gond nem volt.)


Annyi, hogy próbálj a másik oldalon enni, mert ha belemegy az étel az kellemetlen lehet.

2020. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!