Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Cantuccini mennyire nehéz...

Cantuccini mennyire nehéz elkészíteni? Karamell, mogyoró stb.. nélkül is jó?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam sütni, de találtam egy receptet és megtetszett. Mennyire nehéz elkészíteni szinte 0 konyhai tapasztalattal?

Nincs itthon se mogyoró se más hasonló, amivel helyettesítgetném ha nem teszem bele akkor is jó lesz?



2020. dec. 15. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Karamell es mogyoro nelkul amik a suti alapjai kb semmi sem lesz belole
2020. dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jótanács kezdőknek: készítsd elő az összes szükséges alapanyago, az összes szükséges eszközt, mindent, amire csak szükséged lesz, és pontosan a recept szerint csinálj mindent. Ne variálj a recepten, pontosan annyit, pontosan akkor, pontosan annyi ideig, pontosan úgy csinálj mindent, ahogy le van írva!
2020. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kábé olyan kérdés, mintha azt írnád, hogy nincs otthon se húsod se savanyúkáposztád, de töltött káposztát szeretnél csinálni... :)))


Az alapvető hozzávalók nélkül lesz belőle "valami" - de hasonlítani sem fog a vágyott sütire.

2020. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért merült fel bennem a kérdés, hogy azok nélkül is milyen, mert minden recept mással írja van amelyik pl ír bele csoki darabokat valamelyik nem van amelyik citromhejjat van amelyik karamellt. (nem gondoltam hogy ennyire alapvetonek számít mi mikor kaptunk ilyet abba sem volt semmi ilyen)
2020. dec. 15. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért egy cantuccini-ben a mandula abszolút alapértelmezett - nem tudom, milyet ehettél, amiben ez sem volt...
2020. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkább hagyom. Köszi a válaszokat!
2020. dec. 15. 13:22
 8/8 anonim válasza:
72%
Mandulával is csinálhatod. De szerintem ha dióval készíted sem lesz rosszabb. Nem fontos szolgaian követni a receptet, használj egy kis kreativitást és úgy is jó lesz.
2020. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!