Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sikerült már nagyon csendben...

Sikerült már nagyon csendben ennetek?

Figyelt kérdés
Most megpróbáltam csokival,és valamiért csukott szájjal is olyan mintha csámcsognék,és így felvetődött bennem ez a hülye kérdés,hogy lehetséges e úg enni,hogy egy csendes szobában ne hallja meg senki. (Tudom az ételtől is függ mert ropogós ételt nem igazán lehetne)
2021. jan. 18. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, függ az étel állagától és a rágási/evési technikától is. De a kaják jelentős részét lehet csendben enni. Főleg, ha nem negyed kilót zsúfolsz be a szádba egyszerre.
2021. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megvárhatod, míg a csoki elolvad a szádban. De például mogyorót nem hiszem, hogy lehet csendben enni.
2021. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
A csokit ne rágd, hanem lassan szopogasd, úgy nincs hangja sem, meg kevesebb is elég belöle, kisebb eséllyel hózol meg töle.
2021. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én bármit eszek vagy iszok a lehető legcsendesebben a macskám rögtön elém áll. Ha alagsorban alszik, akkor is felszalad az emeletre ha fagyit nyalok akkor is.
2021. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!