Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy működik a vásárlás a...

Hogy működik a vásárlás a Metróban?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy valami kártyát kell kiváltani, illetve azt is hallottam hogy havi díjat vagy mit kell fizetni. Most hogy van ez? Gondolom nem olyan a Metró hogy bemész és vásárolsz aztán jössz ki. Valaki eltudja mondani hogy működik ez magánszemélyeknek?

2021. jan. 20. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vállalkozó vagy kaphatsz kártyát. Mostanában voltak nyílt napok, amikor természetes személyek is vásárolhattak a vevőszolgálatnál igényelt kártyával, nem tudom, lesz-e még ilyen. Személy szerint én mindig kölcsönkérem egy haverom anyjának a kártyáját és kész. Senkit sem érdekel, hogy ki vásárol vele.
2021. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint az első. Ismerős kártyájával bemegyek és vásárolok.
2021. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Péntek, szombat, vasárnap nyílt nap mindig. Bárki vásárolhat a helyben kiváltható kártyával.
2021. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen vállalkozó igényelhet magának kártyát és még 5 embernek társkártyát. Bárkinek a kártyájával lehet vásárolni, múltkor pl. előttem egy Szerb kamionos állt a pénztárnál, fizetésnél csak nézett, hogy milyen kártyáról beszél a pénztáros, aztán az enyémet húztuk le, hogy tudjon fizetni.Nincs havi díj, lehet, hogy ha sokáig nincs rajt mozgás, akkor megszűnik. Ezt nem tudom.
2021. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégen megyunk mindig, sose kernek tolunk semmi kartyat, csak bemegyunk es vasarolunk
2021. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!