Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért háborodnak fel néhányan,...

Miért háborodnak fel néhányan, ha valaki a megszokottól eltérően fogyaszt bizonyos ételeket?

Figyelt kérdés
Például én a káposztás tésztát nem cukorral, hanem reszelt sajttal eszem, a túró-,szilvás-,lekváros-, stb. gombócra nem porcukrot, hanem tejfölt teszek, illetve a paprikás krumpli-adagomba szoktam tejfölt vagy natúr joghurtot tenni és egy kis fokhagymát reszelni, és a tócsnira kenek egy kis lekvárt vagy mézet és tejfölt. Ezeken a szokásaimon jó néhány ember enyhén szólva kiakadt (pl. az egyik bátyám és a nagypapám nem érti, hogy hogy lehet így "elrontani" ezeket az ételeket, és volt már olyan lakótársam is, aki állítólag nem tudott jó étvággyal enni, ha azt látta, hogy ilyeneket eszek).

2021. jan. 21. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vállad vonogatod, én így szeretem és kész. Ő bajuk ha nem bírják, nem a tiéd.
2021. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik fura, bizarr. Szerintem mindenkinek "joga" van ezeken meglepődni, megrökönyödni. De emellett mindenki úgy eszi, ahogy ő szereti.
2021. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Németországban is megy a krumpli lángos lekvárral.

Én a bolognaira teszek tejfölt.

2021. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
"pl. az egyik bátyám és a nagypapám nem érti, hogy hogy lehet így "elrontani" ezeket az ételeket,"Nem érti, hát nem érti. Nincs ezzel semmiféle gond. Gond akkor van ha ezért valahogyan bántanak, nem fogadják el "a te hülyeségeidet". Én inkább azt hallom ki a kérdésedböl ("Miért háborodnak fel") inkább te akadsz ki, és minden megjegyzést támadásnak veszel. (Pedig csak beszélgetnek veled.)
2021. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy eszel mindent ahogy akarsz. Én is meglepődtem egy-kettőn,de te tudod, ha úgy ízlik.
2021. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a főző kolbászt imádom mézzel. Mindenki kiakad rajta :D
2021. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Felhaborodni nem hiszem hogy bárki is felháborodna, max csodálkozik. Pl az említett sajtos káposztás tésztát el nem tudom képzelni, hogy megkóstoljam: én elvetemült módon borssal és cukorral eszem.
2021. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
A jó kis túrós tészta, túrós-tejfölt jól megszórom porcukorral, aztán erre rá megy a sült bacon :D Mikor mesélem másoknak eléggé néznek nagyokat, pedig szerintem nem is számít ez extrémnek 😅
2021. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Egyik barátom ketchup-al eszi a bundás kenyeret az is jó :D
2021. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
8-as én is édesítem akkor is, ha sok rajta a bacon, csak én mézzel :)
2021. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!