Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Akik egészségesen főznek sok...

Akik egészségesen főznek sok zöldséget fogyasztanak, mennyit költenek egy hónapban?

Figyelt kérdés
Csak élelmiszerre/hozzávalókra.
2021. febr. 15. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Úgy 80-100ezret. Nem sajnálom a családomtól a minőségi ételt, tehát nem a legolcsóbbat veszem meg mindenből.

(38/F)

2021. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
100ezerből nem is a legminőségibbet ehetitek ha egy család vagytok
2021. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

#2

Csak 3-an vagyunk. És nem azt mondtam, hogy mindenből a prémiumot veszem meg, megtalálom a köztes értéket a "selejt", és a prémium között

2021. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Én igaz vegetáriánus vagyok, viszont magamnak otthon csak vegán ételeket készítek, tehát soha nem szoktam tejterméket sem vásárolni. Nekem így a havi kajám olyan 28-32 ezer körül van. Viszont én tényleg nagyon tudatosan vásárolok, soha semmilyen nasit nem veszek, tehát a csokik, chipsek, üdítők stb nálam totál kiesnek. Ami úgymond többe kerül az a növényi tej, abból havonta kb 4 litert szoktam venni. Illetve a fentebb leírt összegbe benne van az ivóvíz is, sajnos amióta az eszemet tudom a szüleim mindig palackos vizet vásároltak, ezt a szokást pedig már nem tudom elhagyni. Így azért a napi költségeket ez mindenképpen megdobja olyan 160 Ft-tal.
2021. febr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Kettőnkre olyan 70 ezret. De főleg idényzöldségeket eszünk, azok olcsóbbak és nem is tartom egészségesnek az ízetlen téli paradicsomot vagy paprikát.


Vega ugyan nem vagyok, de kevés húst eszünk és a 4-eshez hasonlóan tudatosan vásárolunk.

2021. febr. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Mi nyaron befozunk es akkor telire is van valami a kamraban ... a fagyasztoban pedig annyi zoldseg van, hogy egy hadseregnek is eleg lenne. Eppen, hogy elfogy mire mar terem is a kovetkezo adag :)
2021. febr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

6+

Tavasztol-oszig vegig frisset eszunk ahogy a kert adja ... telre meg bespajzolunk.

2021. febr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!