Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt annak a nyalókának a...

Mi volt annak a nyalókának a neve, amihez járt egy pici vödörben savanyú cukor? Lehet még ilyet kapni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem volt belőle piros és lila, talán zöld is.

#savanyú #nyalóka #Vödrös nyalóka
2021. febr. 19. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Big Dipper Powder
2021. febr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még annó "festékes vödörben" volt a por, hozzá meg egy ecsetet mintázó nyalóka. Nagyon finom volt! Nagyon szeretem! Sokat vettem belőle.

Ilyet már boltokban nem nagyon látok, de talán mintha árulnának ilyen kirakodó vásárokban, rendezvényeken ott ahol ilyen cukrokat, meg gumicukrokat lehet kimérve kérni. Most is vannak ilyen savanyú poros nyalókák, pl. wc csésze alakú, sima tégelyes, stb. A Müllerben lehet venni. Meg még egy pár boltban, KIK, Metro, Spar, Interspar, 1 Euros, kínai boltokban.


[link]

2021. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Még azt felejtettem el, hogy ez a festékes vödrös nyalóka, nyelvfestős volt és amilyen színű volt a vödör olyan színe lett a nyelvnek is. Volt piros, kék, zöld, lila színekben és elég sok port adtak hozzá. De jó is volt! :)
2021. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!