Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek, ha a savanyúság...

Szeretitek, ha a savanyúság vagy a saláta leve vegyül a körettel?

Figyelt kérdés
Vannak olyan savanyúsagok, melyek lében úsznak, pl. káposztasaláta, cékla, illetve a friss fejessaláta leve. Na ezt a tányérra rakva a köret mellé, pl. rizs, tarhonya, főtt krumpli. Összekeveredik a lé a körettel. A főtt krumplit még bele is lehet nyomkodni a lébe. Szoktátok így enni? Vagy ezt el se tudjátok képzelni és csakis külön kistányérba teszitek a savanyúságot?

2021. febr. 21. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem szeretem ha keveredik, külön kistányért használok a savanyúságnak.
2021. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Már azt sem szeretem ha savanyúság van abban a helyiségben ahol vagyok
2021. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂 2. Ez jó.


Én sem szeretem ha keveredik, kimondottan utálom.


Külön kistalban szeretem, és a levét is szeretem meginni a savanyúsagnak.

2021. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem szeretem. Azt sem szeretem, ha a főzelékre ráteszik a feltétet, vagy a krémlevesbe a pirított kenyérkockát.
2021. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az uborkasaláta leve (akár tejfölösen) tört burgonyával vegyítve, villával összenyomkodva. :)))
2021. febr. 21. 21:03
 6/12 PetheD ***** válasza:
100%
A savanyúságot, a salátát külön kistányérból szoktam enni. Nem szeretem, ha keveredik a hússal, körettel. A kompóttal is így vagyok.
2021. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Én nem is eszem meg ha valahol úgy találják, hogy keveredik. Felfordul tőle a gyomrom így, olyan moslek feeling nekem. 😂
2021. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
#2: Már veszlek is feleségül, még akkor is ha férfi vagy!
2021. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölöm. Ezt hívom mosléknak.
2021. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennek olyan feelingje van, mint amit régen erőltettek az óvodában, meg igénytelenebb helyeken. Mondjuk gyümölcsleves volt, utána a gyümölcsleveses tányérba akarták szedni a második sós főételt. Ilyen helyzetben még éhségsztrájkolni is képes voltam.
2021. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!