Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért lehet, hogy időközönként...

Miért lehet, hogy időközönként napokig csak csoki chips és hasonló ételeket tudok csak enni?

Figyelt kérdés
Viszonylag normálisan étkezem, igaz vörös húsokat és fehéret sem eszem csak ritkán halat. Általában zöldséges ételeket készítek, egészségesen eszem és sok gyümölcsöt fogasztok de kb 1,5 havonta bár általában nem ennyire rendszeresen de van olyan, mint a most is hogy semmilyen étel nem esik jól, kb nem tudok semmit megenni csak csokit, chipset, néha mekit vagy sütök pizzát főtt kaja nem is kell, meg igazából kaja sem csak ezek a szennyek. Aztán átmegy rajtam akkor meg rá sem nézek az egészségtelen ételekre, csokira, chipsre. 25 éves nő vagyok 50 kg és 165 centi.

2021. febr. 22. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te így lazítasz, kedves egészségedre! A páromnak a ciklusával van összefüggésben, menzesz előtti napon már chipszezik.
2021. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen napjaim. Gondolkodok mit kéne főzni de semmit nem kívánok csak a baromságokat. Chips, túrórudi, fánk, puding és egyéb alapvető élelmiszerek :D általában nekem is menstruáció környékén jön elő.
2021. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Kiegyensúlyozatlan vagy. Túlzásba viszed az egészségesnek hitt táplálkozást, majd mikor a szervezeted közli, hogy neki kéne egy kis "rossz" is, akkor tör rád ez a vágy. A megoldás: Engedj meg magadnak kicsit többet minden nap, és ne egyszerre tömd tele magad nasikkal és hasonlókkal. Ez így eleve többet árt mint használ, mert egyszerre sokkolod a szervezeted nagy mennyiségű cukorral és egyéb dolgokkal.


Ja, és még valami: Nem ellenség sem a cukor, sem a zsír, sem a liszt, csak módjával kell fogyasztani őket.

2021. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindent eszek, lisztet is cukrot is a napjaimban nem vontam meg ezeket magamtól. A kenyeret én sütöm, de attól még ez is rendes fehér lisztből van és rendes cukrot teszek az ételekbe én ezeket nem cseréltem le.
2021. febr. 23. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, alig eszel zsírt, és a szervezeted nem bírja sokáig a nélkülözést.
2021. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az édesség utáni sóvárgás utalhat magnézium hiányra is.
2021. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!